Швидкочитання та Розвиток Пам’яті.

Швидкочитання та Розвиток Пам'яті.Швидкочитання на сьогоднішній день один з найкращих і швидких способів розвивати свою пам’ять, увагу і мислення. Незалежно від віку і навичок, Курси швидкочитання допомагають абсолютно будь-якій людині.

20-е століття – найпрогресивніше століття останнього тисячоліття. Наука, техніка, все розвивається в шаленому темпі з величезною швидкістю. У сучасному світі все важче орієнтуватися, вибирати, що потрібно тобі, а що ні. Швидкість життя збільшилася стократно, інформації – величезна кількість. І для того, щоб сучасній людині було легше справлятися з інформаційними потоками, швидше орієнтуватися, був створений курс швидкочитання та розвитку пам’яті. Після проходження курси швидкочитання ви зможете легко запам’ятовувати тексти.

На курсі даються техніки, за допомогою яких ви зможете:

– Збільшити швидкість читання в 10 разів;

– Швидко вловлювати суть прочитаного;

– В рази швидше орієнтуватися в потоці інформації, що надходить, в будь-якому, навіть незнайомому, тексті;

– Легко і швидко запам’ятовувати потрібні тексти, символи.

Всі заняття – це практика, де чергуються вправи зі збільшення швидкості читання з вправами з розвитку пам’яті, що робить ці заняття більш захоплюючими.

Завдяки даному курсу будь-хто може дуже швидко ознайомитися з новою інформацією знайти головне в тексті, швидко повторити і згадати вивчений матеріал. Тому швидкочитання може стати незамінним помічником будь-якому учневі і студенту. Адже після проходження курсу їм знадобиться набагато менше часу на підготовку до уроків, тестів, іспитів.

Паличкою-виручалочкою також цей курс стане для будь-якої людини, кому за службовим обов’язком доводиться працювати з величезними обсягами інформації, а також усім, хто прагне до самовдосконалення!

Курс читається протягом 10 вечорів по 2-2,5 години.

Увага! Також є курс швидкочитання для дітей молодших 11 років!

Будемо раді Вас бачити на презентаціях і в групах займаються! Центр Східних Практик “Буси”.

Рекомендую:

Facebook НЕ ЗАКРИЮТЬ 15 березня! Facebook спростував дурні чутки про своє закриття! Адміністрація Facebook рішуче спростувала поширену в інтернеті інформацію про швидке закриття по...
Для PlayStation 3 випустять 3D-ігри.... Компанія Sony Computer Entertainment в червні 2010 року випустить чотири тривимірні ігри, пише IGN. Всі ці проекти будуть доступні для скачування Play...