16.12.2010 - orbk.net

Скорочення в Yahoo! обернулися порнографічним збоєм пошуковика.

Поділитися:

Пошук по зображеннях на Yahoo!Пошук по зображеннях на Yahoo! почав давати збої, автоматично перенаправляючи користувачів з нейтральних на порнографічні картинки. Про це пише техноблог TechCrunch.

За словами авторів блога, клікнувши, наприклад, на одну з фотографій в добірці «puppy photos» («фотографії щенят»), користувач може раптово побачити перед собою крупним планом, що злягаються чоловіка і жінки. За даними блогу, з подібною помилкою можна зіткнутися не тільки у випадку з «цуценятами», але і якщо вбити будь-яку іншу область для пошуку по фотографіях, наприклад, «фото автомобілів» або «фото TechCrunch». Автор блогу описує зображення як відверто порнографічні — «якщо замазати у фотошопі непристойні деталі, залишиться одна величезна пляма».

TechCrunch пов’язує технічні труднощі Yahoo! з тим, що, за деякими даними, компанія зібралася зробити масове скорочення персоналу — про це напередодні повідомляла низка ЗМІ. Версію про навмисну диверсію одного з потрапивших під скорочення працівників TechCrunch вважає більш ймовірною, ніж просто випадковий технічний збій.

Yahoo! в офіційній заяві підтвердила наявність збою в пошуку за зображеннями і пообіцяла виправити помилку, як можна швидше. Також компанія принесла вибачення всім користувачам, які могли постраждати в результаті збою. При цьому про можливі причини неполадок в заяві Yahoo! нічого не говориться. Інформацію про майбутні звільнення в компанії також коментувати не стали.

У даний момент в Yahoo! працює близько 13 тисяч співробітників. Останній раз крупні скорочення в компанії відбувались у 2008 році, тоді під них потрапили понад 2 тисяч осіб.

Лента.ру

Рекомендую:

SEO маркетинг и поисковик. Мир в котором мы живем стал цифровой практически во всех сферах, и это все направлено на то, что технологии двигались ослепительно невиданными темпами...
Продвижение сайта от Сайтодром.... Продвижение сайта является намного сложнее, чем вы думаете. Тем не менее, вы, чтобы правильно продвигать свой сайт должны знать, почему должны использ...

Інтернет Yahoo! / Автоматично / Зображення / Порно / Порнографічні картинки / Пошук / Скорочення / Технічний збій / Фотографії /