Скорочення в Yahoo! обернулися порнографічним збоєм пошуковика.

Пошук по зображеннях на Yahoo!Пошук по зображеннях на Yahoo! почав давати збої, автоматично перенаправляючи користувачів з нейтральних на порнографічні картинки. Про це пише техноблог TechCrunch.

За словами авторів блога, клікнувши, наприклад, на одну з фотографій в добірці “puppy photos” (“фотографії щенят”), користувач може раптово побачити перед собою крупним планом, що злягаються чоловіка і жінки. За даними блогу, з подібною помилкою можна зіткнутися не тільки у випадку з “цуценятами”, але і якщо вбити будь-яку іншу область для пошуку по фотографіях, наприклад, “фото автомобілів” або “фото TechCrunch”. Автор блогу описує зображення як відверто порнографічні – “якщо замазати у фотошопі непристойні деталі, залишиться одна величезна пляма”.

TechCrunch пов’язує технічні труднощі Yahoo! з тим, що, за деякими даними, компанія зібралася зробити масове скорочення персоналу – про це напередодні повідомляла низка ЗМІ. Версію про навмисну диверсію одного з потрапивших під скорочення працівників TechCrunch вважає більш ймовірною, ніж просто випадковий технічний збій.

Yahoo! в офіційній заяві підтвердила наявність збою в пошуку за зображеннями і пообіцяла виправити помилку, як можна швидше. Також компанія принесла вибачення всім користувачам, які могли постраждати в результаті збою. При цьому про можливі причини неполадок в заяві Yahoo! нічого не говориться. Інформацію про майбутні звільнення в компанії також коментувати не стали.

У даний момент в Yahoo! працює близько 13 тисяч співробітників. Останній раз крупні скорочення в компанії відбувались у 2008 році, тоді під них потрапили понад 2 тисяч осіб.

Лента.ру

Рекомендую:

Розкрутка в інстаграме. Соціальні сайти та ЗМІ виросли, щоб бути частиною нашого повсякденного життя, щоб мати можливість спонукати більше число людей до відношення, а так са...
Відеореєстратори, хто потрапляє в огляд відеокамер... Зараз відеоспостереження зустрічається майже всюди, воно стало звичайним явищем у нашому теперішньому повсякденному житті. Відвідуючи магазини, гуляюч...