16.12.2010 - orbk.net

Скорочення в Yahoo! обернулися порнографічним збоєм пошуковика.


Пошук по зображеннях на Yahoo!Пошук по зображеннях на Yahoo! почав давати збої, автоматично перенаправляючи користувачів з нейтральних на порнографічні картинки. Про це пише техноблог TechCrunch.

За словами авторів блога, клікнувши, наприклад, на одну з фотографій в добірці «puppy photos» («фотографії щенят»), користувач може раптово побачити перед собою крупним планом, що злягаються чоловіка і жінки. За даними блогу, з подібною помилкою можна зіткнутися не тільки у випадку з «цуценятами», але і якщо вбити будь-яку іншу область для пошуку по фотографіях, наприклад, «фото автомобілів» або «фото TechCrunch». Автор блогу описує зображення як відверто порнографічні — «якщо замазати у фотошопі непристойні деталі, залишиться одна величезна пляма».

TechCrunch пов’язує технічні труднощі Yahoo! з тим, що, за деякими даними, компанія зібралася зробити масове скорочення персоналу — про це напередодні повідомляла низка ЗМІ. Версію про навмисну диверсію одного з потрапивших під скорочення працівників TechCrunch вважає більш ймовірною, ніж просто випадковий технічний збій.

Yahoo! в офіційній заяві підтвердила наявність збою в пошуку за зображеннями і пообіцяла виправити помилку, як можна швидше. Також компанія принесла вибачення всім користувачам, які могли постраждати в результаті збою. При цьому про можливі причини неполадок в заяві Yahoo! нічого не говориться. Інформацію про майбутні звільнення в компанії також коментувати не стали.

У даний момент в Yahoo! працює близько 13 тисяч співробітників. Останній раз крупні скорочення в компанії відбувались у 2008 році, тоді під них потрапили понад 2 тисяч осіб.

Лента.ру

Рекомендую:

Google дозволив виключати з пошуку непотрібні сайт... Користувачі Google отримали можливість виключати з пошуку сайти, які їм не потрібні. Про це повідомляється в блозі корпорації. Для того, щоб виключ...
SEO маркетинг и поисковик. Мир в котором мы живем стал цифровой практически во всех сферах, и это все направлено на то, что технологии двигались ослепительно невиданными темпами...


Інтернет Yahoo! / Автоматично / Зображення / Порно / Порнографічні картинки / Пошук / Скорочення / Технічний збій / Фотографії /