Страховки трейдера або як заробити пенсію.

Кілька способів страховки трейдера або як заробити пенсію.

Статья на русском: Страховки трейдера или как заработать пенсию.

У більшості своїй трейдери, які володіють глибокими теоретичними і практичними навичками та успішно здійснюють торговельні операції на фінансових ринках (Forex), можуть розраховувати на свої власні сили довгий час; навіщо йому клопоти про якусь там пенсії, якщо завжди можна сісти за комп’ютер і заробити . Але як кажуть, після білої смуги завжди приходить чорна смуга, і як би, не був підготовлений і досвідчений трейдер, все одно він не застрахований від невдач і різного роду несприятливих обставин.
Щоб трейдеру якось підстрахуватися у період цієї чорної смуги існує декілька можливих шляхів вирішення даної проблеми.

1. Банківські вкладення. Швидше за все менш прибутковий, але безумовно надійний спосіб вкладення фінансових коштів.
2. Пенсійний фонд. Доступно і краще у фінансовому плані в порівнянні з банківськими вкладеннями.
3. Більш «хитрий» спосіб – оформити за своїм трудовими документами близької людини.
4. Поєднання основної роботи та участь у ніші фінансових ринків.

Так само важливо враховувати той факт що у порівнянні з названими вище способами, офіційно оформити свою діяльність, вказуючи як джерело прибутку торгівлю на ринку Форекс, в нашій країні поки не представляється можливим.
З усього сказаного стає ясно що, трейдеру новачкові необхідно спочатку думати про свою пенсію. Якщо подивитися статистику працюють і мають реальний прибуток, але в кінцевому підсумку залишаються біля «розбитого корита» тобто трейдер злив усі свої зароблені кошти, жити одним Форексом – дуже небезпечно. Це стосується ще й тих, хто починає з невеликої грошової суми на торговому рахунку. Звичайно ж, кожен трейдер може сам вирішувати за яким з викладених шляхів йому йти далі.

Рекомендую:

Фундаментальний аналіз Форекс – коротко про ... У визначенні фундаментальних основ аналізу валютного ринку Форекс кажуть, що цей метод призначений для прогнозування ціни і заснований на результатах ...
Як не розоритися на ринку Форекс? Принципи успішно... Як відомо, перші кроки на ринку Форекс у більшості трейдерів складаються не зовсім вдало. І більшість новачків, а це близько 95% втрачають свої первин...