19.12.2010 - orbk.net

Телевізор Samsung UE40C7000WW 3D LED.


Samsung UE40C7000WW 3D LED в магазинах УкраїниТелевізор Samsung UE40C7000WW 3D LED — автоматичне регулювання яскравості екрану.

LED-телевізори Samsung створені з турботою про навколишнє середовище і про комфорт ваших очей. Унікальний вбудований сенсор вимірює яскравість світла в приміщенні і автоматично регулює яскравість зображення. У добре освітленій кімнаті телевізор Samsung  яскравість картинки на екрані збільшує, а якщо приміщення затемнено — зменшує. Таким чином, не витрачається зайва електроенергія на підтримку високої яскравості екрану телевизора Samsung, коли в ній немає необхідності.

Характеристика телевизора Samsung UE40C7000WW 3D LED .

Діагональ екрану: 40 ‘
Підтримка 3D: так
Клас: 3D LED телевізор
Особливі властивості: Full HD
Дозвіл: 1920×1080
Відношення сторін: 16:9
Контраст: 500000:1
Кут огляду: 178 ° / 178 °
Системи відображення: Real Movie, 3D HyperReal Engine
Система кольоровості: PAL, SECAM, NTSC
Час відгуку: 5 мс
Тип підсвічування: LED
Функціонал: Таймер, Телетекст, Картинка в картинці, Годинники, HDMI CEC, Ігровий режим
ТВ-тюнер: Аналоговий, DVB-T, DVB-C
USB: Так
Wi-Fi: Ні
Звук: 2х10 Вт
Аудіо система: Dolby Pulse, Dolby Digital Plus, SRS TheaterSound
Роз’єми: HDMI х4, Композитний, Аудіо вихід, DLNA, USB х2, Scart х2, Компонентний, VGA (D-Sub 15pin), Навушники
Розміри: 957 x 579 x 26 мм, 900 x 565 x 44 мм
Вага, кг: 13.2
Комплектація: Шнур живлення, Інструкція, Пульт дистанційного керування, Підставка
Гарантія: 36 міс.

Тепер насолодитися 3D-відео можна не тільки в кінотеатрі. Нові телевізори Samsung з підтримкою 3D привнесуть всю пишноту тривимірного зображення у вашу вітальню. Більш того, в телевізорах Samsung передбачена можливість конвертації звичайного 2D-відео в тривимірний формат, що дозволяє додати глибину улюбленим фільмам і телетрансляціям.

Приголомшлива реалістичність 3D завдяки процесору HyperReal Engine. В основі приголомшливих квітів і реалістичної картинки LED-телевізора Samsung лежить інноваційна технологія HyperReal Engine. Оптимізуючи продуктивність і дає зображення, Samsung HyperReal Engine забезпечує найяскравіші і кристально чіткі картинки. Ви просто не повірите своїм очам!
Відтворення контенту через USB в телевізорі Samsung. Все, що для цього потрібно, — підключити камеру до телевізора за допомогою USB-кабелю, і ви зможете відтворювати, зберігати і видаляти файли. Більш того, таким же чином можна відтворювати музичну колекцію з вашого аудіоплеєра.

Середня ціна телевизора Samsung UE40C7000WW 3D LED в магазинах України складає — 1800$.

Рекомендую:

LCD-панелі Samsung з технологією «Оптичний сенсор ... Samsung Electronics оголосила про старт цього року масового виробництва 40-дюймових LCD-панелей з підтримкою технології «Оптичний сенсор в кожному пік...
Panasonic — Олімпіада-2012 ТВ-трансляцій в 3... На сьогоднішній день на великий жаль телепередачі в 3D поки ще не дуже поширені, але компанія Panasonic запропонувала транслювати Олімпійські ігри 201...


Технології 3D / 3D-відео / 3D-телевізори / Full HD / HDMI CEC / LED-телевізори / Samsung / Ігровий режим / Годинники / Картинка в картинці / Конвертація 2D-відео / Таймер / Телевізор / Телетекст / Характеристика /