04.12.2010 - orbk.net

Творець WikiLeaks знайшов згадки НЛО в секретних американських документах.

Поділитися:

Джулиан Ассанж. Кадр телеканала CNNЗасновник сайту WikiLeaks Джуліан Ассанж у відповідях на запитання читачів інтернет-версії газети The Guardian розповів, що в ще не опублікованому листуванні американських дипломатів містяться повідомлення про НЛО. Подробиць програміст поки не розкрив.

Джуліан Ассанж також зауважив, що йому часто приходять повідомлення від приватних осіб, які бачили НЛО чи «усвідомили, що є антихристом, під час розмови з колишньою дружиною на садовій вечірці на плантації з марихуаною». Однак, як додав засновник сайту, ці листи не відповідають вимогам до документів, на яких спеціалізується WikiLeaks: вони написані надали їх людьми і не є оригінальними.

Також Ассанж заявив, що людям, які говорять про необхідність його фізичного усунення, повинні бути пред’явлені звинувачення в підбурюванні до вбивства. Він мав на увазі, зокрема, канадського політика Тома Фленаган, який допустив таке висловлення.

Онлайн-конференція Джуліана Ассанжа з читачами почалася з запізненням, імовірно, з-за перевантаження сайту. Представники The Guardian пояснили затримку «технічними складнощами».

В кінці листопада 2010 сайт WikiLeaks, раніше опублікував архіви про війну в Іраку і Афганістані, почав публікацію листування американських дипломатів. Оприлюднені повідомлення включали службові записки послів з країн СНД.

Лента.ру

Рекомендую:

WikiLeaks: 13 цитат про Росію. У матеріалах, опублікованих сайтом WikiLeaks, міститься значна кількість згадок про Росію. Наступний нижче текст є дайджестом цитат про Росію в останн...
Ассанж залишиться в ув’язненні ще на дві доб... Засновник сайту WikiLeaks Джуліан Ассанж залишиться під вартою як мінімум на 48 годин. Залишити Ассанжа в ув'язненні ухвалив британський суд після тог...

Факти WikiLeaks / Джуліан Ассанж / Документи / Засновник сайту / Листи / Листування американських дипломатів / НЛО / Онлайн-конференція / СНД /