24.12.2010 - orbk.net

У Великобританії від грипу померли 27 осіб.

Поділитися:

Виявлений штам H1N1З початку зимового сезону у Великобританії померли від грипу 27 осіб, причому у 24 з них був виявлений штам H1N1, також відомий як «свинячий грип». У минулому році цей вірус охопив весь світ.

В опублікованому в четвер звіті британського Агентства охорони здоров’я повідомляється, що грип, викликаний штамом H1N1, протікає важче, ніж очікувалося, у людей молодше 65 років.
Директор Європейського центру з контролю і профілактиці захворювань Марк Шпренгер зазначив, що вірус грипу починає поширюватися по всій Європі.

У доповіді Агентства з охорони здоров’я тижні відображаються етапи розвитку епідемії. Останні дані відносяться до 19 грудня. За минулий тиждень було зафіксовано 32 випадки гострих респіраторних захворювань. Таким чином, загальне число хворих за сезон становить вже 120 чоловік.

За словами Джона Уотсона, голови відділення Агентства з респіраторним захворюванням, «значна хвиля» вірусу H1N1 малоймовірна, проте в поєднанні з щорічним вірусом грипу В і іншими вірусами, він вже створив у Великобританії високий рівень захворюваності.

Голос Америки

Рекомендую:

Масаж голови. Правильно виконаний масаж голови є неперевершеним джерелом прекрасного настрою. Систематичний розслабляючий масаж голови має безліч корисних властивос...
Афродизіаки — підсилюють статеву здатність.... Афродизіаки (грец. Aphrodisiaca) - засоби, що підвищують життєві сили організму, у тому числі підсилюють статеву здатність.Мигдаль Цей горіх давн...

Здоров'я Вірус / Великобританія / Грип / Захворювання / Здоровье / Свинячий грип / штам H1N1 /