07.12.2010 - orbk.net

Відкрився магазин електронних книг Google.


Скриншот с сайта books.google.com/ebooksКомпанія Google запустила власний магазин електронних книг. У магазині Google eBookstore буде представлено в загальній складності понад три мільйони книг переважно англійською мовою, повідомляється в офіційному блозі компанії. За запевненням Google, ця колекція є найбільшою в світі.

На сайті Google eBooks можна буде завантажити безкоштовні копії книг, а також придбати книги від видавництв-партнерів Google. При цьому всі книги, додані користувачем до свого облікового запису, будуть зберігатися на серверах Google.

Таким чином, користувачі сервісу зможуть читати книги на різних пристроях. Зокрема, книги можна буде читати на комп’ютері або ноутбуці у вікні браузера. Також їх можна буде відкривати на смартфонах і планшетах на платформі Android, портативних пристроях Apple і читалках Sony і Barnes & Noble Nook.

Купувати книги на початковому етапі зможуть тільки жителі США. Разом з тим, безкоштовні книги доступні всім власникам облікового запису Google.

Лента.ру

Рекомендую:

Как найти нужные слова — ключевые ?... Что самое важное в оптимизации  будь какого интернет ресурса то есть сайта, вы наверное подумали дизайн, да я шучу. Для оптимизации сайта самою большу...
Nexus 5 у червоному корпусі: з 12 лютого у продажу... Компанія LG Electronics (LG) прагне представляти в Україні найпередовіші та довгоочікувані новинки ринку мобільних технологій. Так, 12 лютого ексклюзи...


Інтернет Google / Google eBooks / Безкоштовні копії книг / Придбати книги / Читати книги /