Yahoo! назвав десятку найпопулярніших запитів року.

Пошуковик Yahoo!Пошуковик Yahoo! опублікував десятку найпопулярніших пошукових запитів 2010 року.

Самою популярною темою у аудиторії Yahoo! (в основному американців і канадців) стало нафтова пляма в Мексиканській затоці. На другому місці виявився чемпіонат світу з футболу в ПАР, у тому числі запити, присвячені вувузелам і восьминогу Паулю, а на третьому актриса і співачка Майлі Сайрус, що випустила влітку 2010 року новий альбом з заголовним хіт-синглом “Can’t Be Tamed”. Замикають першу п’ятірку рейтингу Yahoo! ще дві амбітні дівчини – світська левиця Кім Кардашьян та співачка Леді Гага.

Другу половину десятки відкриває iPhone – влітку 2010 року Apple випустила чергову версію популярного гаджета – iPhone 4. На сьомому місці розташувалася акторка і модель Меган Фокс, а відразу за нею 16-річний R’n’B виконавець Джастін Бібер, номінований на “Греммі” за кращий дебют року. Наступним за популярністю стало телешоу American Idol, а замикає пошуковий топ-10 Брітні Спірс.

Yahoo! відзначає, що Брітні вже протягом 10 років є завсідником десятки найпопулярніших запитів, причому з 2005-го по 2009 рік Спірс займала в ній перше місце.

Лента.ру

Рекомендую:

Нокія і ГЛОНАСС співпрацюють.... Фінська компанія Nokia підтвердила те, що в її смартфонах буде підтримка Руської супутникової системи ГЛОНАСС. На даний момент цю систему підтримують ...
Чому новий iPhone 6? Наука і техніка на місці не стоїть. 2014 прийшов не тільки з захоплюючим виробництвом голлівудських майстрів і повного перетворення Європейського парл...