05.12.2010 - orbk.net

ЯК ОТРИМУВАТИ БЕЗКОШТОВНО 10000 ВІДВІДУВАЧІВ У ДЕНЬ НА СВІЙ САЙТ!

Поділитися:

ТАК ЯК ОТРИМУВАТИ БЕЗКОШТОВНО 10000 ВІДВІДУВАЧІВ У ДЕНЬ НА СВІЙ САЙТ!

Вам потрібно просто скористатися кількома порадами. Причому, цілком легально і абсолютно безкоштовно.

Для початку вам потрібен унікальний контент, тобто статті, тобто інформація — тому, що відвідувачі шукають інформацію, а не твій сайт!

Якщо ви не вмієте писати статті вам можна по початку купувати їх на біржах унікального контенту, таких як: textsale.

Пиши по одній статті вдень, пошукові системи люблять новий матеріал.

Далі вам бажано вступити в обмінну мережа новинних інформерів які вам будуть віддавати частину свого трафіку, наприклад marketgid.com.

Не забудьте зареєструвати свій сайт в інтернет рейтингах, і встановити лічильники, завдяки яким ви будете збирати потрібну пошукову інформацію, яка відноситься до вашого сайту. Аналізуйте — це ключ до успіху. Реєструйся в каталогах і рейтингах, які ставлять прямі лінки на ваш сайт, це підніме твій PR.

Публікуйте на сайтах картинки вони теж приносять вам відвідувачів, це ваша частка від пошуку пошукових систем таких як Google і Яндекс.

Створіть favicon.ico — це маленька картинка біля вашої назви сайту в інтернет браузері, завдяки йому вас краще будуть впізнавати.

І намагайтеся дизайн сайту зробити простіше, все має бути як на долоні, і не відволікати відвідувача від прямого призначення — віддавати інформацію.

А різні САР системи — це не головне, тому, що від них ви отримаєте не цільовий трафік, в основному всі відвідувачі з цих систем просто клацають навіть не звертаючи на ваш сайт свою увагу, у них така робота))).

Головне — щоб у вас була корисна інформація, а відвідувач її оцінить і знову повернеться і буде вам 10 000  на день!

Рекомендую:

Какой стол для компьютера выбрать?... Желающим приобрести стол для РС потребуется внимательно изучить различные варианты, дизайн, безусловно, тоже важен, но функциональность гораздо важнее...
Прості поради до великого успіху... Багато хто мріє про легкий заробіток, а як це зробити не знають. Перш за все, що спадає на думку це інтернет, але й там багато не заробиш, якщо добре ...

Інтернет / Бізнес 10000 / Google / Інтернет / Інформація / ПР / САР системи / СВІЙ САЙТ / Унікальний контент / Як заробити на сайті / Як розкрутити сайт / Яндекс /