28.12.2010 - orbk.net

Як вибрати мікрохвильову піч, практичний підхід до покупки.

Поділитися:

Як вибрати мікрохвильову піч?«Мікроволновка» — таким, розмовним терміном ми називаємо НВЧ-піч. Останнім часом мікрохвильовий помічник став невід’ємною частиною кухонного інтер’єру. За допомогою НВЧ-печі розігріваємо їжу, готуємо кулінарні сюрпризи для улюблених домочадців і розморожуємо продукти.
Для купівлі цього кухонного приладу, ми, природно приходимо в магазин побутової техніки, але у нас починають очі розбігатися від різноманіття. Виникають відразу деякі питання: яку краще купить піч? На що варто в першу чергу звернути увагу при купівлі мікрохвильовки? Тут зараз я постараюся дати кілька порад, з особистого досвіду, які допоможуть визначитися з вибором НВЧ печі.
Готування в НВЧ-печі передбачає, крім кулінарного таланту, ще й енергоспоживання. Споживання кіловат на годину залежить від потужності мікрохвильової печі. Другий фактор, що збільшує енергоспоживання — кількість додаткових функцій. Потужність НВЧ печі також впливає і на швидкість приготування продуктів харчування. Тут належить зробити вибір або на користь економії, або на користь швидкості приготування, або кількості функцій.

Варто звернути увагу ще й на обсяг простору в камері мікрохвильової печі. Технічною мовою так називається обсяг камери НВЧ-печі. Обсяг камери приготування буває від 15 до 45 літрів. Літри — поняття умовне. На практиці, це означає обсяг продуктів, що помістяться всередині «мікрохвильовки».

Визначилися з обсягом, тепер дивимося на внутрішнє покриття стінок камери. Адже за стінками потрібно доглядати і мити. У більшості випадків фірми-виробники НВЧ-печей використовують жароміцну емаль, біокераміку і нержавіючу сталь.
Емаль легко мити, біокераміка не піддається виникненню подряпин, однак керамічне покриття крихке, тому з ним треба бути обережними. Нержавійка важко відмивається від жиру і на чищення йде багато часу, це  мінус звичайно. Багато провідних компанії-виробників пропонують свої рішення з очищенням внутрішнього простору, але це впливає на ціну приладу. Покладатися в цьому аспекті стоїть на свої можливості по догляду за СВЧ-піччю.

Уваги заслуговують і режими роботи. Печі є просто НВЧ; НВЧ плюс гриль; НВЧ плюс конвекція, плюс гриль. Якщо можливості гриля нам відомі, то — що таке конвекція знають не всі.
Режим конвекції — примусова циркуляція повітря в НВЧ-печі. Конвекцією досягається ефект вирівнювання повітря всередині мікрохвильової печі, що не дозволяє продуктам пригорати, а кондитерські вироби набувають рум’яної скоринки.

Нам також належить управляти придбаної пічкою. Панелі, за допомогою яких ми включаємо, вибираємо режим, контролюємо процес роботи мікрохвильового приладу, існують електромеханічні і електронні.
Електромеханічне управління мікрохвильової печі — це рукоятки управління за потужністю і часом.
Електронне управління мікрохвильової печі — це сенсорна або кнопкова панель.
Рукоятки — прості і надійні при експлуатуванні, але ставляться в найпростіші моделі мікрохвильовок, які виконують функцію простого розігріву продуктів харчування.
Кнопки, сенсори, індикатори стоять на сучасних моделях НВЧ-печей, що мають купу додаткових можливостей. Виконують допоміжну функцію з контролю температури, потужності, часу приготування їжі, запам’ятовують рецепти. До того ж сенсорні панелі легше мити.

На останньому місці при виборі мікрохвильової печі повинні стояти зайві «фішки». У їх число входять FM приймач, можливість бездротової роботи, вихід в Інтернет для отримання рецептів. Чому не варто враховувати при виборі ці можливості? Різке подорожчання вашого кухонного помічника, а всі ці унікальні фішки вам можуть просто ніколи не знадобитись.

Після вибору печі, раджу вибрати і посуд для готування в ній. Потрібно купити спеціальний посуд для НВЧ-печі який допоможе вам продовжити термін служби вашої печі. А чого не можна в ній робити написано в інструкції із застосування, яку треба інколи почитати.

Рекомендую:

SAMSUNG SR8855 (NaviBot) – Роботизований пилосос.... SAMSUNG SR8855 (NaviBot) - Роботизований пилосос.Прибирання пилососом завжди було важкою та рутинною роботою. Так чому б не дозволити кому-небудь ...
Китайські телевізори наступають! Революція в елекр... Китайські телевізори скоро напевно витіснять вже круті бренди в телебудуванні), скільки вони в своїй більшості - дешеві і в більшості другосортні, а к...

Технології Готувати / Кнопки / Купити / Кухня / Мікроволновка / НВЧ-піч / сенсори / Як вибрати /