Які вони 3D окуляри – Sony TDG-BR100B

3D окуляри - Sony TDG-BR100B

За допомогою 3D окулярів від компанії Соні – можна насолоджуватися фантастичним об’ємним зображенням які дарують вам телевізори BRAVIA Full HD 3D.
Ці 3D окуляри – Sony мають стильний дизайн –  суперсучасна технологія, яка укладена в стильну і при цьому зручну футуристичну конструкцію. 3D окуляри , це розвага для всієї сім’ї –  придбайте додатковий набір окуляр який подрібний для  колективного перегляду 3D-телебачення або активуйте 3D Ready TV, якщо використовуєте Sony TDG-BR100B окуляри з передавачем TMR-BR100 3D Sync. Active Shutter, це технологія від компанії Sony, BRAVIA Full HD 3D TV проектує зображення для правого і лівого ока в повному дозволі. Рідкі кристали окуляр швидко відкриваються і закриваються так, що очі бачать зображення по черзі. Ви цього навіть не помітите, а будете відчувати одне задоволення.

Коротка характеристика 3D окулярів – Sony TDG-BR100B:
Виробник аксесуара 3D окуляри компанія Sony.
Основне призначення: 3D окуляри для телевізорів Sony BRAVIA Full HD 3D, в яких використовується технологія: Sony BRAVIA Full HD 3D TV, що працює з телевізорами Sony BRAVIA Full HD 3D. Колір 3D окуляр -чорний.

Рекомендована ціна 3D окулярів – Sony TDG-BR100B – 170$.

Рекомендую:

Sony оновила лінійку ноутбуків VAIO P.... Корпорація Sony представила нову лінійку ультрапортативних комп'ютерів VAIO P. Пристрої оснащені восьмідюймовим екраном з роздільною здатністю в 1600 ...
Характеристика Ноутбук Asus N53Jf... Що характерно для цих ноутбуків - потужні обчислювальні ресурси у всіх ASUS серії N. Ноутбуки ASUS серії N оснащуються новітніми процесорами Intel ...