ЗМІ розкрили ім’я людини року за версією Time!


Джуліан АссанжАмериканський журнал Time оголосить людиною року засновника сайту WikiLeaks Джуліана Ассанжа. Про це повідомляє новинний блог Yahoo! з посиланням на Drudge Report.

Офіційно людини року керуючий редактор журналу Time Рік Стенгел оголосить 15 грудня. До тих пір представники журналу відмовляються коментувати будь-яку інформацію, пов’язану з цією подією. Варто відзначити, що в 2010 році Ассанж вже з’являвся на обкладинці журналу Time, а в журналі було опубліковано інтерв’ю з ним, яке редакція провела за допомогою Skype.

Зараз на сайті Time проходить опитування читачів з метою дізнатися, хто за їхньою версією гідний звання «людини року». Лідирує в опитуванні Джуліан Ассанж, за якого проголосували вже понад 314 тисяч відвідувачів сайту. При цьому Ассанж майже на 100 тисяч голосів випереджає прем’єр-міністра Туреччини Тайіпа Ердогана (друге місце), а співачка Леді Гага (третє місце) відстає від Ассанжа майже на 190 тисяч голосів.

Джуліан Ассанж, що опублікував чверть мільйона листів американських дипломатів, а також матеріали про збройні конфлікти в Іраку і Афганістані, був поміщений під варту в Великобританії 7 грудня. Зараз Швеція домагається його екстрадиції у зв’язку з підозрами в згвалтуваннях і сексуальних домаганнях. Суд повинен прийняти рішення про видачу в найближчі три тижні. Сам Ассанж всі звинувачення відкидає, стверджуючи, що його переслідування пов’язане з публікацією секретних матеріалів на WikiLeaks.

Звання людини року присуджується журналом Time особі (а також групі осіб, ідеї і так далі), яке справила найбільший вплив на події року, що минає. У 2009 році журнал назвав людиною року главу Федеральної резервної системи США Бена Бернанке.

У 2008 році людиною року за версією журналу Time був названий Барак Обама, а ще роком раніше — екс-президент Росії Володимир Путін, який в даний час займає пост глави уряду РФ.

Варто відзначити, що звання «людина року» за версією Time не припускає, що воно буде вручено «позитивному» герою публікацій видання. Так, на обкладинці журналу з’являлися, приміром, Адольф Гітлер та Йосип Сталін.

Лента.ру

Похожі записи:

WikiLeaks: 13 цитат про Росію. У матеріалах, опублікованих сайтом WikiLeaks, міститься значна кількість згадок про Росію. Наступний нижче текст є дайдж...
iPad 2 – дата випуску планшета від Apple.... Журналісти дізналися дату випуску нової моделі iPad. Оновлена версія планшета iPad від компанії Apple, відома як iPad 2...
Новий проект, основна відмінність OpenLeaks від WikiLeaks!... Новий проект колишнього співробітника сайту WikiLeaks Даніеля Домшайт-Берга (Daniel Domscheit-Berg) буде називатися Open...
Журнал Time представив 50 головних винаходів року... Вчені - найбільші фантазери серед всіх представників виду Homo sapiens - вони постійно винаходять якісь дуже потрібні аб...