17.01.2011 - orbk.net

Бесплатна реклама сайта!

Поділитися:

Як краще просувати сайт в мережі Інтернет?

Для просування сайту є багато способів. Але один з самих ефективних на цей час , це просування його статтями в мережі. Тобто чим більше хорошого матеріалу на сторінках сайту, а головне унікального тим більше він приведе відвідувачів. Пошукові роботи люблять хороший та унікальний матеріал. Тобто найкраще коли стаття пишеться з нуля. Також статті можна перекладати , змінювати і копіювати ( Копіювати статті без зворотного гіперпосилання не бажано можна попасти в немилість у Гугля чи Яндекса, а бо будь якої іншої пошукової системи).

Ще можна в статтях розміщати лінки (Гіперпосилання) на головні або внутрішні сторінки сайту, в лінкови заключивши ключове слово, в той же час ці статті розміщати на інших Інтернет ресурсах. Знову питання, а де розміщати, на яких ресурсах, де їх знайти?

1.       Для цього потрібно договоритися з власниками інших ресурсів просто про обмін статтями (Що є най найдешевше для вас, ви рекламуєте чужий сайт, а той рекламує ваш!).До речі Ви також можете безкоштовно розмістити вашу статтю і на сайті ORBK.NET.

2.        Також можна купити розміщення статей за гроші знову же на чужих інтернет ресурсах, бажано на схожих за вашою темою. Якщо з’явилося питання хто в цьому може допомогти, то для цього існують такі сервіси як RotaPost який допоможе вам підібрати потрібні сайти для розміщення ваших статей. Ви самі усе проконтролюєте. Якщо ви забажаєте трохи заробити то ці сервіси і у цьому теж допоможуть.

3.       Якщо вас цікавлять лінки на завжди на ваш сайт тоді вам підійде KAZAPA.

Також ефективно для просування сайту в мережі інтернет працює система покупки та продажі лінків, а також для вас ще не великий список методів як можна заробити на сайті.

Рекомендую:

Пошукова оптимізація, SEO розкрутка сайту, залучен... SEO відноситься до методів, які допоможуть вашому сайту зайняти місце вище в результатах пошуку. Ви повинні тут зробити свій сайт привабливим, щоб зах...
Google дозволив виключати з пошуку непотрібні сайт... Користувачі Google отримали можливість виключати з пошуку сайти, які їм не потрібні. Про це повідомляється в блозі корпорації.Для того, щоб виключ...

Інтернет Google / Копіювати статті / лінки на завжди / Обмін статтями / Просування сайту / розмістити статтю / унікальний матеріал / Яндекс /