Facebook НЕ ЗАКРИЮТЬ 15 березня!


FacebookFacebook спростував дурні чутки про своє закриття!

Адміністрація Facebook рішуче спростувала поширену в інтернеті інформацію про швидке закриття популярної соціальної мережі. Про це повідомляє телеканал CNN, який звернувся за коментарем до директора з корпоративних комунікацій Facebook Ларрі Ю (Larry Yu).

Журналісти телеканалу поцікавилися у Ю, чи правда, що Facebook припинить роботу 15 березня, як вказувалося у ряді ЗМІ. Директор відповів негативно і попросив журналістів допомогти керівництву Facebook у спростуванні цих чуток.
«Відповідь — ні. Ми просимо вас допомогти нам і покласти кінець [поширенню] цієї дурості», — заявив Ларрі Ю. Директор додав, що у нього немає жодного документа про можливе закриття сайту, тому він і його команда продовжують роботу у звичайному режимі.

Коли і де вперше був озвучений слух про закриття Facebook, вже не відстежити, проте відомо, що пік обговорення цієї «проблеми» в Мережі припав на 9 січня. Більшість ЗМІ сходяться на думці, що неправдиву інформацію запустив в інтернет псевдоновостной ресурс Weekly World News (прообразом якого послужила колись популярна в США жартівлива газета).

Зокрема, у статті від 8 січня, опублікованій на Weekly World News, стверджувалося, що засновник Facebook Марк Цукерберг вирішив закрити своє дітище, так воно «вийшло з-під контролю» і стало забирати у нього занадто багато часу.

Слід зазначити, Weekly World News спеціалізується на публікації жартівливих, дурних, навмисно абсурдних і в більшості випадків просто фальшивих новин. Наприклад, ресурс розповідає своїм читачам про підготовлюваний напад інопланетян на Землю в 2011 році, вагітності першої леді Мішель Обами, швидку появу зображення Барака Обами на нових американських банкнотах, а також про те, що актриса Меган Фокс насправді — чоловік.

Незважаючи на однозначно комічний характер сайту тисячі інтернет-користувачів поставилися до повідомлення про закриття Facebook всерйоз. Багато нарікали, що не зможуть жити без свого улюбленого сайту, тоді як інші визнавали, що тепер у них з’явиться більше часу для спілкування з друзями «в офлайні».

Лента.ру

Похожі записи:

Маркетинг в соціальних мережах. Успіх маркетингу в соціальних мережах залежить від компанії, яку Ви обрали. Ось деякі фактори, які слід враховувати при ...
Соціальна мережа Diaspora «анти-Facebook».... Соціальна мережа Diaspora "анти-Facebook" - користувачі можуть протестувати альфа-версію. Соціальна мережа Diaspora, ...
Значимость текстовых сообщений или SMS.... В последнее время значимость текстовых сообщений или SMS мало важна. То, что люди утверждают, что SMS или текстовые сооб...
Нові мобільні додатки несуть загрозу Facebook.... Сервіси обміну повідомленнями для смартфонів можуть «посунути» на ринку соціальні мережі. REUTERS - Створюйте особисті ...