09.01.2011 - orbk.net

Влада США зажадали у Twitter дані про волонтерів WikiLeaks.

Поділитися:

Влада США зажадали у Twitter дані про волонтерів WikiLeaksВлада США офіційно зажадали у адміністрації Twitter особисту інформацію про користувачів сервісу, пов’язаних з WikiLeaks. Про це повідомила через Twitter депутат парламенту Ісландії Біргіта Йонсдотір (Birgitta Jonsdottir), раніше на добровільній основі співпрацювала з WikiLeaks.

«Уряд США хоче отримати інформацію про мої записи і інші дані починаючи з 1 листопада 2009 року. Чи розуміють вони, що я депутат ісландського парламенту?», — Написала Йонсдотір в наступному твіту.
У більш пізніх записах Йонсдотір повідомила, що запит надійшов від міністерства юстиції США. Також вона заявила, що не має наміру ділитися більш докладною інформацією, поки не проконсультується зі своїм адвокатом і міністром юстиції Ісландії.

Як пише The Guardian, суд штату Вірджинія зажадав у Twitter дані ряду користувачів про їх мережеві підключення, платіжні реквізити, телефонних номерах, а також іншу контактну інформацію. Особливо американську сторону зацікавили контакти користувачів з такими персонами, як засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж і передбачуваний інформатор ресурсу, рядовий американської армії Бредлі Меннінг.

Біргіта Йонсдотір, за її словами, брала участь у підготовці до публікації на WikiLeaks резонансного відеозапису, на якому американські військові в Іраку розстрілюють з вертольота групу беззбройних людей.

Lenta.ru

Рекомендую:

Форекс в Україні – в полі правового регулювання чи... Автор Валерія Голубчик, консультант юридичної компанії “БДО Лігал Україна”Ринок Форекс є величезною мережею валютних дилерів, пов’язаних між собою...
Маркетинг в соціальних мережах.... Успіх маркетингу в соціальних мережах залежить від компанії, яку Ви обрали. Ось деякі фактори, які слід враховувати при виборі агентства для роботи, т...

Інтернет / Факти Twitter / WikiLeaks / Влада / Депутат / США /