09.01.2011 - orbk.net

Запуск Nintendo 3DS будуть супроводжувати вісім ігор.


Портативна консоль Nintendo 3DS надійде в продаж у Японії разом з вісьмома іграми. Про це повідомляє Siliconera.

На момент запуску консолі Nintendo для неї будуть доступні наступні ігри: симулятор домашнього вихованця Nintendogs + Cats, футбольний симулятор Pro Evolution 3D Soccer, файтинги Super Street Fighter IV 3D Edition і Combat of Giants: Dinosaurs 3D, екшн Samurai Warriors Chronicles, головоломка Tobidasu! Puzzle Bobble 3D, гоночний симулятор Ridge Racer 3D і квест Professor Layton and the Mask of Miracle.

Раніше повідомлялося, що разом з 3DS також вийде файтинг Dead or Alive: Dimensions. Як стало відомо, компанія Tecmo Koei випустить гру дещо пізніше, 24 березня 2011 року.

Скриншот Ridge Racer 3DПродажі консолі 3DS розпочнуться 26 лютого 2011 року в Японії. За межами цієї країни вона з’явиться в березні 2011 року. Дата виходу 3DS в Росії на даний момент невідома. Як і попередня портативна консоль компанії Nintendo, 3DS оснащена двома екранами. Верхній екран здатний виводити тривимірне зображення. На відміну від сучасних телевізорів з підтримкою 3D, для 3DS не потрібно надягати спеціальні окуляри.

Зараз в Токіо проходить виставка Nintendo World, на якій демонструється 3DS. Відвідувачі виставки можуть особисто спробувати пограти на новій консолі. Також у рамках виставки проводяться презентації розробляються для 3DS ігор. Nintendo World триватиме до 10 січня 2011 року.

Lenta.ru

Рекомендую:

Флеш онлайн ігри. Коли справа доходить до вільного часу, для нас, щоб замість того, щоб згорнутися калачиком, в цьому мінливому світі насправді шукаємо яскравих вражень...
Нова версія «Аватара». У новому виданні "Аватара" покажуть Землю 2154. У Blu-ray версії "Аватара" Джеймса Кемерона буде приблизно 45 хвилин віддалених з фінальної версі...


Розваги / Технології 3D / 3DS / Nintendo / Ігри / Консоль / файтинг / Япония /