Apple iPad 2 скоро надійде у продаж.


планшет iPadApple налагодила випуск другої моделі планшета iPad.
Корпорація Apple почала виробництво другої моделі планшета iPad. Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на анонімні джерела.
Видання уточнює, що iPad 2 отримає камеру для відеодзвінків, розташовану на лицьовій панелі пристрою. Також нова модель буде легше і тонше першого покоління планшета, яке було представлено в січні 2010 року.

Імовірно, планшет iPad 2 буде мати більш продуктивний процесором, а також поліпшеною графічною підсистемою і великим об’ємом оперативної пам’яті. При цьому дозвіл дисплея iPad залишиться без змін, тобто 1024 на 768 пікселів.

Разом з тим дата офіційної презентації планшета поки не називається. Сама Apple поки не коментує інформацію про вихід iPad 2.

Продажі iPad стартували в США в квітні 2010 року. Всього на ринку представлено шість моделей планшета, а його вартість в Росії становить від 19990 до 32990 рублів. Для порівняння, в США він продається за ціною від 499 до 829 доларів.

З квітня по всьому світу було продано більше 14,8 мільйона iPad. Це зробило пристрій Apple найпопулярнішим планшетом на ринку.

Лента.ру

Похожі записи:

Планшет Acer знищить iPad 2 низькими цінами.... Тайванська компанія Acer, начинає виготовляти планшетні комп'ютери цієї весни, які за своїми показниками і відносно низь...
У США стартували продажі iPad 2. У США почалися продажі другого покоління планшета Apple iPad. Починаючи з полудня за московським часом (година ночі за ч...
Apple iPhone 5 смартфон і стандарти. Apple iPhone 5 з моменту випуску у вересні минулого року безперечно придбав велику популярність , ніж його попередник. М...
Чому новий iPhone 6? Наука і техніка на місці не стоїть. 2014 прийшов не тільки з захоплюючим виробництвом голлівудських майстрів і повного п...