BMW Vision ConnectedDrive: майбутнє, що рухається.

BMW Vision ConnectedDriveНа Женевському автосалоні 2011 стенд BMW покажить концепткар нового родстера майбутнього. Назва цьому суперкару BMW Vision ConnectedDrive, цей концепткар  покликаний показати, заглянути в майбутнє інтелектуальних мереж між водієм, транспортним засібом і навколишнім середовищем. Ця машина – всього лише виставковий виріб, але з її допомогою BMW постарається вразити європейське співтовариство своїми досягненнями в розробці технологій для мобільного зв’язку, в наданні своїм клієнтам унікальних дизайнерських рішень, в інноваційному підході до комфорту і безпеки.

BMW Vision ConnectedDrive

Автомобіль: ” BMW Vision ConnectedDrive перетворюється на абсолютно природну повністю інтегровану частину мережевого світу і встановлює нові стандарти комфорту в майбутньому, інформаційно-розважальних та функції забезпечення безпеки “, – йдеться в повідомленні.

BMW Vision ConnectedDrive

Фундаментальні концепції BMW ConnectedDrive – інтелектуальні мережі водія, транспортного засобу і зовнішній світ – виражається на чотирьох рівнях: на дисплеї і концептуальному управлінні, безпрецедентній установці світла, і самому дизайні та інтеграції всієї концепції в мультимедійних налаштуваннях стенду на автосалоні.

BMW Vision ConnectedDrive

Суперкар Vision ConnectedDrive – це всеж класичний BMW, незважаючи на футуристичний дизайн. Довгий капот, довга колісна база і добре укомплектований пасажирський салон. Нирки решітки та подвійні фари були розроблені зокрема позовом моди.

Рекомендую:

Audi TT і TTS. Audi TT завжди був автомобілем, який прагнули придбати за стиль, а не продуктивність. Якщо ви хочете спортивним двомісним німецький недорогий супер ка...
BMW i8 – что, это такое? BMW i8 - что, это такое? Футуристический спортивный автомобиль, который входит в новую эпоху технологий и дизайна от BMW. Мощный, аэродинамический и э...