Денний макіяж для блондинок.


Денний макіяж для блондинок.Салон краси «Амели» пропонує варіант макіяжу який підходить для блондинок зі світло-карими і сіро-зеленими очима.
Спочатку обличчя очищується і обробляється тонізуючим засобом. Це робиться з метою забезпечення чистоти і рівного накладення тону.
Основа — звичайний денний крем — наносять легкими рухами у напрямку масажних ліній.
Потім настає черга коригування проблемних зон з використанням консилера. Після цієї процедури пігментні плями, синці та мішки під очима не так випирають.Для вирівнювання тону і забезпечення його збереження, поверх наноситься пудра. Цей прийом забезпечує більш тривалий час збереження тону.
Тональний крем наноситься на так звану Т-зону — чоло і ніс спеціальним спонжіком. Обличчя знову злегка припудрюється.
Далі займемося очима. Очі підводяться олівцем коричневого тону або тінями по контуру вій верхньої повіки.

Тепер необхідно виділити повіку, прописавши за ним складку, а також намітити контур ока, а потім рівномірно розподілити (розтушувати) тіні. Погляд повинен говорити і нашіптувати.
Золотисті тіні світлішого тону наносяться на внутрішні кути очей і нарешті, з’єднуємо верхню і нижню повіку.
Також салон красоты «Амели» радить, щоб вії здавалися довшими і об’ємніше їх витягують догори. Якщо є бажання, вії можна завити.
Заключний етап — макіяж губ. Призначений в даному випадку рожевий блиск забезпечить ефект сяйва для всього лиця і послужить вдалим завершенням образу.

*http://amelie-style.ru/

Похожі записи:

Безупречная красота и восстановление ногтей.... Каждая женщина хочет выглядеть и чувствовать себя красивой, а почему бы и нет? Ведь красота это то , что естественно для...
Тональні засоби для макіяжу. Якісний тон без видимих ​​дефектів дуже важливий. Від того, який тон ви оберете залежить те, як будуть виглядати інші ел...
Що робити, щоб помада трималася довго?... Що робити, щоб помада трималася довго? Одна справа, коли ви чудово виглядаєте і ваш образ просто приголомшливий. Якщо бу...
Як користуватися косметикою правильно.... Для більшості жінок, косметика як цукерки для маленьких дітей. І якщо перед вами дуже багато хороших речей, і ви не знає...
Теги до запису: