До чого сниться Гаманець (кошелек, портмане)?

До чого сниться Гаманець (кошелек, портмане)?По перше треба знати, що гаманець уві сні, це символ вашого благополуччя, а також ваших реальних можливостей для здійснення будь-якого запланованого діла.
Побачити порожній брудний або рваний гаманець (кошелек) закликає вас бути обачнішими і обережніше. Ваш добробут знаходиться під загрозою, так що не ризикуйте даремно і намагайтеся у справах продумувати все до дрібниць, є і інша версія – старий, пошарпаний гаманець – до відновлення знайомства, колись давно перерваного.
Діставати гроші з гаманця – знак того, що найближчим часом ваш добробут може дещо зменшитися.
У той же час, діставати гроші, купуючи товар, віщує будь-які вкладення. Загальна атмосфера сну здатна підказати, наскільки вдалими обіцяють бути ці вкладення. Найбільш сприятливо, якщо в цьому сні ви відчуваєте спокійну, приємну впевненість.
Втратити гаманець уві сні – це означає що треба бути обачнішими. Можливо, ви випустили у справах якусь деталь, і цей факт загрожує обернутися втратами. Будьте обережні після такого сну.
Знайти чужий гаманець – знак можливого сумнівного прибутку. Сон вказує на те, що удача, на яку ви розраховуєте в якійсь справі, не обійдеться без сумнівів і суперечок.
Якщо ж ви знайшли гроші без гаманця – сон може підказувати, що ви дуже близькі до рішення, яке незабаром несподівано приведе вас до успіху.
Ще пишуть що, знайти гаманець – це до успіху.
Знайти з грошима портмане до успіху в любові.
Гарний знайти гаманець – передвістя вдалого перебігу справ і стабільних ваших доходів.
Купити кошелек – до швидкого збагачення, дешево купувати до Щасливої нагоди.
Якщо приснилось, що ви вкрали гаманець – не захоплюйтеся фінансовими іграми, можна програти.

Рекомендую:

Сон: Люди, як каміння! Cни це загадка для людини і те, що нам сниться завжди загадка яку так і хочеться розгадати. Ось я натрапив на цікавий сон однієї жінки. Я сиджу на ...
Який сон такі і відносини! Дослідники з Центру Сексуального Здоров'я у Великобританії (Sexual Health Centre, UK) стверджують: дізнатися про емоційного зв'язку подружжя можна, по...