Гібридний навантажувач від Toyota.

Toyota навантажувач Geneo-HybridПерші навантажувачі були виготовлені 40 років тому в Японії. В даний час це найбільш поширений тип спецтехніки. Їх популярність пояснюється високою ефективністю і економічністю в промисловому і цивільному будівництві, в складському господарстві, на підприємствах з переробки сировини та в інших галузях бізнеса.Постійно зростає популярність навантажувачів і тепер у Toyota є світі гібридний вилочний навантажувач Geneo-Hybrid, який вважається першим такого типу з даної спецтехніки.

Toyota навантажувач Geneo-Hybrid володіє вантажопідйомністю 3,5 тонни. У силовому агрегаті використовується 2,5-літровий дизельний двигун який працює з електродвигуном впарі і нікель-гидридною акумуляторною батареєю. В Toyota Geneo-Hybrid наполовину знижуються витрата палива і викиди CO2 в атмосферу. Враховуючи те, що у всіх сферах бізнесу зростає тенденція до зниження витрат на паливо і спільне прагнення зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу, нова технологія Toyota Hybrid пропонує практичне і вигідне рішення, що дозволяє зберегти всі переваги традиційних видів палива та налагодженої інфраструктури, що надає услуги спецтехники. У результаті чого новий гібридний навантажувач виявляється більш вигідним для споживачів через поліпшених екологічних характеристик та зменшення витрат на дизельне паливо.

Вбудована система Parallel Hybrid System забезпечує роботу Geneo-Hybrid механізму підйому вантажу за рахунок гідронасосу, який отримує механічну енергію від дизельного двигуна і генератора, а електроенергію — від акумуляторної батареї. Нікель-гидридні акумуляторна батарея Toyota заряджається при роботі дизеля і тому не потребує підключення до електромережі, що являється ідеальним рішенням для виконання багаторазових підйомів і опусканні різних вантажів.

http://www.chelspec.ru

Рекомендую:

Lexus представила в Нью-Йорку нові 2013 ES моделі.... Днями компанія Lexus представила в Нью-Йорку нові 2013 ES модельного ряду автомобілі, в тому числі ES 350 і ES 300h, в оснащення яких входить Lexus Hy...
Збирання врожаю — де беруться продукти.... Інноваційна сільськогосподарська техніка відіграє головну роль в виробництві і обробці харчових товарів. З підтримкою даних машин людина самостійно мо...