Головні досягнення марки Renault 2010 року.

Марка RenaultЗа підсумками 2010 року марка RENAULT зайняла перше місце серед європейських автовиробників на автомобільному ринку України і увійшла до п’ятірки лідерів з часткою ринку на рівні 5,3%. Це на 1,1% більше ніж за 2009 рік.
Структура продажів Renault, як і структура ринку в цілому, не зазнала особливих змін. Основна частина ринку легкових автомобілів зосереджена в сегменті компактних паркетників (SUV) і сегменті «C». У цих сегментах марка Renault займає міцні позиції завдяки успішним новинкам 2010 року — Renault Duster і Renault Fluence і звичайно Renault Logan.

Головні досягнення марки Renault 2010 року
:

* 1. Марка Renault має наймолодший і широкий модельний ряд на ринку України, завдяки запуску на ринок 9-ти нових моделей.
* 2. Renault Duster — за 6 місяців 2010 року було продано 1000 автомобілів. Новинка стрімко зайняла одне з лідируючих місць в сегменті SUV;
* 3. Renault Fluence — з моменту запуску новинка зайняла частку 5,3% у сегменті C-High, випередивши таким чином Сhevrolet Сruze, який був одночасно з Renault Fluence виведений на ринок України.
* 4. Гамма комерційний автомобілів — запуск на ринок України нових комерційних авто: Logan Van, Logan Pick-up, Kangoo. Успішний старт продажів оновленої комерційної лінійки був забезпечений і тим фактом, що марка Renault ось вже 13 років поспіль міцно займає перше місце в Європі в сегменті LCV.
* 5. Автомобілі з заводським ГБО. Компанія Renault першою серед інших імпортерів вивела на ринок України автомобілі з газобалонним обладнанням заводської установки (Renault Logan, Renault Logan MCV, Renault Sandero). Цей факт привернув незаперечну увагу до марки на ринку.

Марк Леграсье, голова правління компанії «Рено Україна» зазначає: «У кризовий час люди стають більш обережними у своєму виборі при покупці автомобіля. Їх підхід став більш раціональним, що рідше зустрічалося раніше. Тепер клієнт все більше схильний звертати увагу на комплексну пропозицію, в якому важливу роль відіграє рівень якості сервісу. У зв’язку з цим потрібно особливо відзначити успішне просування якості послуг дилерської мережі Renault. Протягом 2-х років ведеться планомірна робота над поліпшенням рівня сервісу:

* Ми постійно моніторили ціновий ринок запасних частин і як результат, цінове позиціонування оригінальних запасних частин одне з кращих на ринку;
* Ми розробляємо та пропонуємо нашим клієнтам спеціальні комплекси послуг за вигідними цінами, що залучає нових клієнтів і збільшує кількість лояльних клієнтів ».

renault.ua

Рекомендую:

Оновлений Lexus GX. Lexus офіційно представив в 2014 році нещодавно новий свій GX. Дивлячись на який можна дізнатися колишні риси, модель відрізняється новою передньою па...
Новий Renault Scenic 2012. Renault оголосила про нові деталі 2012 для моделі Scenic яка надійде в продаж у лютому в Європі. Є косметичні зміни для Scenic і Grand Scenic модел...