Мубарак пішов у відставку.

Хосні МубаракПрезидент Єгипту Хосні Мубарак, який керував цією країною більше 29 років, пішов у відставку. Про це в ефірі державного телебачення заявив віце-президент Єгипту Омар Сулейман.

Новина про відхід президента і перемога революції викликала небачену радість на площі Тахрір, де зібралися сотні тисяч людей. “Свобода! Свобода! Єгипет – вільний!”, – Кричать вони.
За словами віце-президента, перед відходом Мубарак доручив керувати країною Вищій раді збройних сил. Як очікується, найближчим часом представник цієї ради звернеться до народу з екранів телевізорів.

Протистояння між громадянами Єгипту та режимом Хосні Мубарака тривало з 25 січня, коли в Каїрі пройшла перша, не дуже численна демонстрація. Багато спостерігачів відзначали, що демонстрантам не вдасться звалити режим, який вважався одним з найбільш стабільних на Близькому Сході.

Проте після трьох тижнів безперервних демонстрацій людям вдалося домогтися свого.

Лента.ру

Рекомендую:

Янукович остаточно відібрав у опозиції права!... Президент Віктор Янукович підписав закон про внесення змін до регламенту Верховної Ради. Про це повідомляє прес-служба глави держави. Згідно із...
Американська економіка покладається на екологічно ... Американська економіка повинна стати менш залежною від нафтовидобутку і більшою мірою покладатися на екологічно чисті джерела енергії, вважає президен...