Мубарак пішов у відставку.

Хосні МубаракПрезидент Єгипту Хосні Мубарак, який керував цією країною більше 29 років, пішов у відставку. Про це в ефірі державного телебачення заявив віце-президент Єгипту Омар Сулейман.

Новина про відхід президента і перемога революції викликала небачену радість на площі Тахрір, де зібралися сотні тисяч людей. «Свобода! Свобода! Єгипет — вільний!», — Кричать вони.
За словами віце-президента, перед відходом Мубарак доручив керувати країною Вищій раді збройних сил. Як очікується, найближчим часом представник цієї ради звернеться до народу з екранів телевізорів.

Протистояння між громадянами Єгипту та режимом Хосні Мубарака тривало з 25 січня, коли в Каїрі пройшла перша, не дуже численна демонстрація. Багато спостерігачів відзначали, що демонстрантам не вдасться звалити режим, який вважався одним з найбільш стабільних на Близькому Сході.

Проте після трьох тижнів безперервних демонстрацій людям вдалося домогтися свого.

Лента.ру

Рекомендую:

Пляжі Шарм-ель-Шейха закриті, акула-вбивця не спій... ШАРМ-ЕЛЬ-Шейх, 6 грудня. Жодна зі спійманих акул, яких підозрювали в нападі на туристів в єгипетському Шарм-ель-Шейху, не була людожером. У шлунках мо...
Ціни на бензин у різних країнах світу.... Різке зростання цін на бензин в США опинився в центрі уваги передвиборчої президентської кампанії. Американці завжди обожнювали свої автомобілі і д...