Новий Пошук 3.0 Вконтакті.

Новый Поиск 3.0 Вконтакте.Як пише Павло Дуров, пару тижнів тому Вконтакті ввели розумний пошук. Для 90% пошукових запитів відпала необхідність окремо вказувати область пошуку – система Вконтакті визначала її сама.

Однак для решти 10% запитів багатьом хотілося мати можливість відразу задати область пошуку Вконтакті.
Тому тиждень тому співробітники “Вконтакте” вирішили переписати пошук, об’єднавши все краще від старої і нової системи, і сьогодні Ви можете насолодитися результатом. Тепер можна вибирати область пошуку Вконтакті праворуч, хоча це не обов’язково. Система, швидше за все, сама зрозуміє, що Ви шукаєте.

Заодно Вконтакті позбулися посторінкового  перегляду – результати автоматично підвантажуються у міру прокручування сторінки.

Якщо Ви перейшли на сторінку людини “Вконтакте” з пошуку і вирішили повернутися назад до результатів, то Ви повернетеся в те саме місце в списку, на якому зупинилися. Це по-справжньому зручно, набагато зручніше, ніж що-небудь, що я бачив у мережі інтернет. Що характерно у пошуку Вконтакті, то що моментально вантажиться з усіх розділів, які були оновлені в цьому році, а це – особисті сторінки, друзі, новини, фотографії.

Рекомендую:

Купити Apple iPhone 5 – здивуй друзів можлив... Новітній iPhone 5 - це мультимедійне пристосування, яке здатне захоплювати і спонукати своїми здібностями. Apple iPhone 5 16Gb працює на базі нового д...
Маркетинг в соціальних мережах.... Успіх маркетингу в соціальних мережах залежить від компанії, яку Ви обрали. Ось деякі фактори, які слід враховувати при виборі агентства для роботи, т...