Новий Пошук 3.0 Вконтакті.

Новый Поиск 3.0 Вконтакте.Як пише Павло Дуров, пару тижнів тому Вконтакті ввели розумний пошук. Для 90% пошукових запитів відпала необхідність окремо вказувати область пошуку — система Вконтакті визначала її сама.

Однак для решти 10% запитів багатьом хотілося мати можливість відразу задати область пошуку Вконтакті.
Тому тиждень тому співробітники «Вконтакте» вирішили переписати пошук, об’єднавши все краще від старої і нової системи, і сьогодні Ви можете насолодитися результатом. Тепер можна вибирати область пошуку Вконтакті праворуч, хоча це не обов’язково. Система, швидше за все, сама зрозуміє, що Ви шукаєте.

Заодно Вконтакті позбулися посторінкового  перегляду — результати автоматично підвантажуються у міру прокручування сторінки.

Якщо Ви перейшли на сторінку людини «Вконтакте» з пошуку і вирішили повернутися назад до результатів, то Ви повернетеся в те саме місце в списку, на якому зупинилися. Це по-справжньому зручно, набагато зручніше, ніж що-небудь, що я бачив у мережі інтернет. Що характерно у пошуку Вконтакті, то що моментально вантажиться з усіх розділів, які були оновлені в цьому році, а це — особисті сторінки, друзі, новини, фотографії.

Рекомендую:

Новий модний гаджет HTC Ville на Android 4.0... Компанія HTC нещодавно показала свій HTC Ville який має екран 4.3 дюйма з роздільною здатністю 960 на 540 пікселів, оснащений процесором dual core з т...
У Росії представили нетбуки на відкритій платформі... У Росії були офіційно представлені нетбуки на платформі MeeGo, повідомляється в прес-релізі компанії Intel, що надійшов у редакцію "Лента.Ру". Ця опер...