Печиво Oreo замахнулося на Гіннесса.

Oreo печивоКомпанія виробник популярного печива Oreo в США заявила, що має бажання потрапити до книги рекордів Гіннесса, за кількістю «лайк» на своїй сторінці в Facebook. Акція почалася вранці 15 лютого на офіційній сторінці Oreo в соціальній мережі Facebook. Печива Oreo за добу повинно назбирати більше 50 тисяч кліків по кнопці «Like» на його сторінці в соціальній мережі. Згідно блогу Mashable, цей бренд входить в п’ятірку самих розкручуються товарних знаків у соціальних мережах, так що таке печиво Oreo – нічого надзвичайного, воно складається з двох шоколадних бісквітів, між якими укладена біла вершкова начинка. Група Oreo на Facebook, налічує більше 16 мільйонів учасників. На даний час Facebook є найбільшою соціальною мережею в світі, в ній зареєстровано близько 600 мільйонів користувачів, Сама ж компанія Oreo, належить холдингу Kraft Foods, що вважається виробником «найбільш популярного печива XX століття».

“Oreo наш № 1 смак,” каже Арік Ніссен, віце-президент по бренд-маркетингу для Dairy Queen. Зараз  Oreo печиво є популярним доповненням до меню ресторанів – як десерт.

Як видно з вище написаної статті розкручування бренду в соціальних мережах здобуває купу прихильників продукції, але для початку треба приступити до создание интернет-магазина, після чого популярність і збільшення продаж може піднятися дякуючи тільки одній соціальні мережі.

Рекомендую:

Хто з iPhone той і більше платить.... Недавно проведена аналітика витрат на стільниковий зв'язок від фірми CIRP вказує, що господарі смартфонів iPhone і іPad, виплачують за сервіси стільни...
Обмундирування майбутнього – це життя солдат... Американські вчені працюють над створенням «обмундирування майбутнього» - це надлегкий «комбінезон», який не тільки захищає від вологи, вибухів і куль...