Печиво Oreo замахнулося на Гіннесса.

Oreo печивоКомпанія виробник популярного печива Oreo в США заявила, що має бажання потрапити до книги рекордів Гіннесса, за кількістю «лайк» на своїй сторінці в Facebook. Акція почалася вранці 15 лютого на офіційній сторінці Oreo в соціальній мережі Facebook. Печива Oreo за добу повинно назбирати більше 50 тисяч кліків по кнопці «Like» на його сторінці в соціальній мережі. Згідно блогу Mashable, цей бренд входить в п’ятірку самих розкручуються товарних знаків у соціальних мережах, так що таке печиво Oreo — нічого надзвичайного, воно складається з двох шоколадних бісквітів, між якими укладена біла вершкова начинка. Група Oreo на Facebook, налічує більше 16 мільйонів учасників. На даний час Facebook є найбільшою соціальною мережею в світі, в ній зареєстровано близько 600 мільйонів користувачів, Сама ж компанія Oreo, належить холдингу Kraft Foods, що вважається виробником «найбільш популярного печива XX століття».

«Oreo наш № 1 смак,» каже Арік Ніссен, віце-президент по бренд-маркетингу для Dairy Queen. Зараз  Oreo печиво є популярним доповненням до меню ресторанів — як десерт.

Як видно з вище написаної статті розкручування бренду в соціальних мережах здобуває купу прихильників продукції, але для початку треба приступити до создание интернет-магазина, після чого популярність і збільшення продаж може піднятися дякуючи тільки одній соціальні мережі.

Рекомендую:

Почалися відвантаження двохекранного планшета Kno ... Відвантаження двохекранних планшетів Kno на базі модифікованої ОС Linux почалася 21 грудня. Про це пише блог Electronista. На даний момент пристрій по...
Samsung представляє наступний Galaxy.... Фірма Samsung розіслала кореспондентам запрошення на презентацію власного новоспеченого приладу. Дія пройде в Лондоні 3 травня. Як припускають це б...