Плани Audi на 2011 рік.

audiПлани Audi на 2011 рік: 1200 нових робочих місць і найбільша інвестиційна програма за всю  історію компанії.

Марка Audi продовжує нарощувати інвестиції у власне майбутнє і в 2011 році має намір запросити на роботу близько 1200 кваліфікованих співробітників. AUDI AG планує інвестувати близько 11,6 млрд. євро в період з 2011 по 2015 рр.. Перш за все – в нові продукти і технології, а також у модернізацію підприємств. Понад 5 млрд. отримають заводи в Німеччині (Інгольштадт і Неккарзульме).
«Для появи інновацій потрібні люди, – вважає Томас Зігі, член правління AUDI AG, відповідальний за управління персоналом. – Тому ми хочемо найняти близько 1200 фахівців, які в першу чергу будуть працювати над подальшим зміцненням наших позицій в області електромобілів і полегшених конструкцій, а також над реалізацією стратегії зростання Audi ». Протягом 2010 р. компанія Audi прийняла на роботу близько 500 експертів і 780 стажистів, які приступили до професійної підготовки в Інгольштадті і Некарзульме.

З 2011 по 2015 рр.. Audi планує здійснити інвестиції в обсязі близько 11,6 млрд євро – це найбільша інвестиційна програма за всю історію компанії. «Плануючи такі вкладення, ми закладаємо фундамент стійкого і прибуткового зростання, а також підтримуємо прагнення нашої марки зберегти лідируючі позиції в сегменті автомобілів преміум-класу», – каже Аксель Штротбек, член правління AUDI AG, відповідальний за фінансові та організаційні питання.

Близько 80% всіх інвестицій – понад 9,5 млрд євро – буде спрямовано на розробку нових продуктів і технологій майбутнього, зокрема – електричних і гібридних систем приводу. Одним з прогресивних прикладів в даній сфері є Audi R8 e-tron – перший спортивний електромобіль від Audi, який компанія планує випустити на ринок в кінці 2012 року.

У 2011 році марка з чотирма кільцями на емблемі має намір представити безліч новинок, включаючи нові Audi A6 і Audi Q5 Hybrid – перший повністю гібридний Audi. Запускаючи новий Audi Q3, який буде виготовлятись в Марторелі (Іспанія), Audi вперше виходить в сегмент компактних позашляховиків преміум-класу.

Основа для подальшого розвитку закладається і на виробничих майданчиках у Німеччині: у період з 2011 по 2015 роки в підприємства в Інгольштадті і Неккарзульме буде інвестовано понад 5 млрд євро. «Німецькі підприємства також отримають значну вигоду від очікуваного зростання глобальних показників Audi, особливо на китайському ринку» – говорить Штротбек.

audi.ua

Рекомендую:

Новий Ford Focus ST – більше динаміки.... Форд почав розсекречувати нового Ford Focus ST, який повинен поступити на продаж у наступному 2012 році. За словами керівництва компанії Форд, цей авт...
Легенди ралійних автомобілів – Ауді – ... Цікавою новинкою ралі сезону 1981 став постійний привід на всі колеса автомобіля Ауді Кваттро. Прекрасна стійкість, керованість і прохідність в лічені...