Популярні будівельні матеріали

Цегла – це штучно виготовлений каміньНа сьогодення ринок будівельних матеріалів постійно розширюється, все з’являються нові види будівельних матеріалів, але основними все ж залишаються: цегла, газоблок і піноблок. Так, що вони собою являють.

Цегла – це штучно виготовлений камінь, який має правильну форму і сформований з мінеральних матеріалів, також після випалювання або обробки парою отримує каменеподібні властивості. Цеглу розрізняють як силікатна цегла (вапняно-піщана) та глиняна обпалена (звичайна і лицьова). Основні розміри за якими виготовляють цеглу: 250х120х65 мм, а також 250х120х88 мм (полуторна). Від межі міцності при стисненні (в кгс/см2 або МПа) цеглу поділяють на марки 75,100,125,150,200,250,300. Ціна на цеглу коливається від 0.15 долара і вище в залежності від марки. Цегла являється одним з найстаріших будівельним матеріалом який досі не втрачає своєї популярності.

Піноблок – Назва саме говорить за себе, піно блок виготовляється за допомогою механічного перемішування попередньо приготовленої бетонної суміші з піною, завдяки цьому, пінобетон легше звичайного бетону в десятки разів. До складу пінобетону входить: піна, вода, пісок, цемент. При виготовлені пінобетону спочатку в промисловий міксер засипається пісок і цемент, потім додається аж вода, готовий пінобетон розливають у форми. Маса того чи іншого інгредієнта визначається шляхом зважування, залежно від співвідношення піску і цементу задається марка майбутніх блоків по міцності від Д400 – Д1000 – чим вище марка, тим він міцніше і важче. Пінобетон сохне від 2х до 3х тижнів у звичайних атмосферних умовах. Ціна на піноблок коливається від 55 до 72 у.о. за 1м.куб.

Газоблок – спочатку сировинні матеріали для газобетону – цемент, вапно і пісок дозуються і перемішуються в змішувачі, потім додається вода і алюмінієва пудра після чого суміш розливається в форму і витримується кілька годин, протягом яких відбувається хімічна реакція з виділенням вуглекислого газу, тому і з’явилася назва газоблок. Після того як закінчиться хімічна реакція, напівсиру масу розрізають на блоки. Після розрізання їх пропарюють під тиском, після чого газоблоки набирають своєї міцності. Купить газоблок можна за ціною від 80 до 100 доларів за м.куб.

Рекомендую:

Силікатна цегла і її переваги!... Силікатною цеглою дозволено вважати порівняно юний матеріал для будівництва. Даний вид цегли перший раз був проведений у Німеччині, де відразу отримав...
Відкриті каміни чи середньовічна романтика.... Людина з давніх часів схилялася перед вогнем, тому тепло вогнища для житла є природною потребою. Камін в нашому будинку є центральним місцем, яке дару...