Samsung розширює свою лінійку Android-смартфонів.

Samsung Electronics GALAXY SSamsung розширює свою лінійку Android-смартфонів чотирма новими моделями серії GALAXY.

Компанія Samsung Electronics розширела сімейство смартфонів GALAXY на базі ОС Android ™ моделями Samsung GALAXY Ace, Samsung GALAXY Fit, Samsung GALAXY Gio і Samsung GALAXY mini. Новинки йдуть по стопах бестселера Samsung GALAXY S, при цьому кожна з них володіє своїми унікальними особливостями.

Смартфони лінійки Samsung GALAXY розраховані на різні стилі життя і пропонують багату мультимедійну функціональність і широкі можливості для онлайн-спілкування. Їх власники отримають доступ до більш ніж 100 тис. додатків в магазинах Android Market ™ і Samsung Apps. Новинки підтримують технологію швидкого введення тексту Swype від Samsung, підключення по Wi-Fi і оснащені інтегрованою системою повідомлень Social Hub, яка збирає воєдино всі контакти, повідомлення й електронні листи на одному екрані.
Нові моделі сімейства GALAXY покликані розвинути успіх смартфона Samsung GALAXY S, продажі якого по всьому світу досягли показника в 10 млн штук всього за сім місяців. При створенні новинок інженери Samsung взяли GALAXY S за основу, розробивши чотири моделі, розраховані на різні категорії користувачів з різними уподобаннями та вимогами до смартфону.

Samsung GALAXY AceSamsung GALAXY Ace.

Модель GALAXY Ace створена для комунікабельних молодих професіоналів, які стежать за новими трендами у світі hi-tech. Витончений дизайн смартфона виглядає просто і водночас елегантно, причому на його компактному корпусі знайшлося місце для великого 3,5-дюймового дисплея з роздільною здатністю HVGA. Висока швидкодія апарату забезпечує процесор з тактовою частотою 800 Мгц, а серед його можливостей варто відзначити голосовий пошук і додаток для перегляду документів ThinkFree.

Samsung GALAXY Ace вже надійшов у продаж в Росії, а незабаром з’явиться на ринках інших країн Європи, а також в Індії та Китаї.

Орієнтовна ціна Samsung GALAXY Ace – S5830 складає 3499 грн.

Samsung GALAXY FitSamsung GALAXY Fit.

Samsung GALAXY Fit розрахований на користувачів, яким потрібен смартфон, здатний стати помічником як в роботі, так і в спілкуванні з друзями і розвагах. Великий дисплей діагоналлю 3,31 дюйма підійде і для перегляду офісних документів, і для серфінгу в Інтернеті, і для відображення мультимедіа, а процесор із частотою 600 Мгц забезпечить необхідну швидкодію смартфона.

Світові продажі Samsung GALAXY Fit почнуться в лютому з ринку Росії і продовжаться в інших країнах Європи, а також в Індії і Південній Америці.

Орієнтовна ціна Samsung GALAXY Fit – S5670 складає 2799 грн.

Samsung GALAXY GioSamsung GALAXY Gio.

Цікавий дизайн і зручний доступ до соціальних мереж Samsung GALAXY Gio сподобаються молодим професіоналам, які цінують стиль і хочуть завжди бути на зв’язку і в курсі подій. Назва моделі перекладається з італійської мови як «дорогоцінний камінь», що підкреслює неординарність дизайну і надійність цього смартфона. Оснащений 3,2-дюймовим HVGA-дисплеєм, Samsung GALAXY Gio об’єднує інтелект і красу – новинка порадує тих користувачів, які бажають бачити обидві ці якості в одному мобільному пристрої.

Samsung GALAXY Gio почне свій хід з ринку Росії, а потім модель з’явиться і в інших європейських країнах, а також в Індії та Китаї.

Орієнтовна ціна Samsung GALAXY Gio – S5660 складає 2599 грн.

Samsung GALAXY miniSamsung GALAXY mini.

Samsung GALAXY mini – ідеальний кандидат на роль першого смартфона для юних користувачів. Компактний корпус моделі і зухвалий дизайн з яскравою кольоровою смугою на торці – справжня знахідка для тих, хто шукає телефон, щоб підкреслити свою індивідуальність. GALAXY mini відрізняється не тільки неповторним стилем, 3,14-дюймовим екраном, процесором з частотою 600 Мгц, але і багатою функціональністю, включаючи голосовий пошук Google ™ і переглядач документів Quick Office.

Новинка вже надійшла в продаж в Росії, а незабаром з’явиться на ринках інших країн Європи, а також в Індії та Китаї.

Орієнтовна ціна Samsung GALAXY mini – S5570 складає 2389 грн

Рекомендую:

Новинка LG – перший смартфон з двоядерним пр... Компанія LG Electronics представила смартфон Optimus 2X на мобільній платформі Android 2.2 Froyo. Цей апарат став першим офіційно анонсованим смартфон...
LG Optimus 3D завойовує серця геймерів на фестива... Стратегічним напрямком компанії LG Electronics (LG) сьогодні є 3D-ігри, доступні на інноваційному смартфоні Optimus 3D. З моменту виходу першого мобіл...