Відкриті каміни чи середньовічна романтика.

Відкриті каміниЛюдина з давніх часів схилялася перед вогнем, тому тепло вогнища для житла є природною потребою. Камін в нашому будинку є центральним місцем, яке дарує тепло всім домочадцям і викликає відчуття заспокоєння і розслаблення.

Деякі моделі відкритих камінів мають ряд недоліків у порівнянні з сучасними модифікаціями, але до теперішнього часу залишаються самим природним видом з усієї палітри видів камінів. Незважаючи на складності, пов’язані з експлуатацією та установкою відкритого каміна, люди люблять насолоджуватися приємними почуттям, затишно влаштувавшись в кріслі біля каміна ввечері.
Особливістю відкритих камінів даного є необхідність використання твердих видів палива і наявність якісного димоходу, виготовленого відповідно до вимог безпеки.

Каміни відкритого типу необхідно встановлювати в приміщеннях, в яких є як мінімум двері або одне вікно, за умови достатнього повітрообміну з сусідніми кімнатами. Варто відзначити, що наші будинки обладнані щільними склопакетами і гарною теплоізоляцією, тому потрібно забезпечити гарний приплив свіжого повітря в кімнату, в якій розташовується камін.

Під час встановлення відкритого каміна
слід врахувати, що вогонь може послужити причиною загоряння і тому всі меблі і легкозаймисті предмети слід розмістити на хорошому відстані від каміна.

Не дивлячись на недоліки відкритих камінів, вони користуються популярністю і люди продовжують, встановлюють їх у своїх будинках у гонитві за романтичними почуттями минулого середновіччя.

Набагато більше можна дізнатись, що до будівництва та ремонту відвідавши строительный форум.

Рекомендую:

Ландшафтний дизайн: альпійська гірка.... Альпійська гірка - чи не самий ефектний елемент вашого зручного маленького світу. Альпінарій здатний стати найяскравішою плямою на вашій присадибній д...
Популярні будівельні матеріали... На сьогодення ринок будівельних матеріалів постійно розширюється, все з’являються нові види будівельних матеріалів, але основними все ж залишаються: ц...