Відкриті каміни чи середньовічна романтика.


Відкриті каміниЛюдина з давніх часів схилялася перед вогнем, тому тепло вогнища для житла є природною потребою. Камін в нашому будинку є центральним місцем, яке дарує тепло всім домочадцям і викликає відчуття заспокоєння і розслаблення.

Деякі моделі відкритих камінів мають ряд недоліків у порівнянні з сучасними модифікаціями, але до теперішнього часу залишаються самим природним видом з усієї палітри видів камінів. Незважаючи на складності, пов’язані з експлуатацією та установкою відкритого каміна, люди люблять насолоджуватися приємними почуттям, затишно влаштувавшись в кріслі біля каміна ввечері.
Особливістю відкритих камінів даного є необхідність використання твердих видів палива і наявність якісного димоходу, виготовленого відповідно до вимог безпеки.

Каміни відкритого типу необхідно встановлювати в приміщеннях, в яких є як мінімум двері або одне вікно, за умови достатнього повітрообміну з сусідніми кімнатами. Варто відзначити, що наші будинки обладнані щільними склопакетами і гарною теплоізоляцією, тому потрібно забезпечити гарний приплив свіжого повітря в кімнату, в якій розташовується камін.

Під час встановлення відкритого каміна
слід врахувати, що вогонь може послужити причиною загоряння і тому всі меблі і легкозаймисті предмети слід розмістити на хорошому відстані від каміна.

Не дивлячись на недоліки відкритих камінів, вони користуються популярністю і люди продовжують, встановлюють їх у своїх будинках у гонитві за романтичними почуттями минулого середновіччя.

Набагато більше можна дізнатись, що до будівництва та ремонту відвідавши строительный форум.

Похожі записи:

Ландшафтний дизайн: альпійська гірка.... Альпійська гірка - чи не самий ефектний елемент вашого зручного маленького світу. Альпінарій здатний стати найяскравішою...
Особняк для Кеті Перрі. Поп-співачка Кеті Перрі купила за 6,5 мільйона доларів особняк в Лос-Анджелесі на одній з головних лосанджелесскіх вулиц...
Підпірні стінки з натурального каменю.... Камінь - це єдиний матеріал який готовий протистояти часу, завдяки його екологічним і якісним властивостям він був і буд...
Способы установки каминов. Для того чтобы начать сборку камина нужно обязательно удостовериться, что дымоотвод исправен. Стеновые и коренные дымоот...
Теги до запису:,