09.03.2011 - orbk.net

Дослідження контактних центрів страхових компаній України.


call-centreПерше масштабне бенчмаркінгове дослідження рівня використання сучасних технологій при телефонному обслуговуванні клієнтів у страхових компаніях України, проведене Всеукраїнською асоціацією контактних центрів (ВАКЦ) у серпні-вересні 2010р., Завершилося. У ході дослідження були піддані аналізу 94 компанії з рейтингу страхових компаній України за обсягом страхових премій у 2009р. (Джерело: аналітичне видання «Insurance TOP»).

Компанія ІнтелТелеком виступила в якості Партнера даного дослідження и як один з провідних розробників і постачальників рішень ТМ Infinity з організації колл-центрів у Росії і країнах СНД.

Основні цілі дослідження:
1. Вивчення організації процесу інформаційного обслуговування клієнтів страховими компаніями Україні (незалежно від наявності або відсутності у компанії власного КЦ)
2. Оцінка ефективності використання IVR
3. Визначення основного функціонала, покладеного страховими компаніями в Україні на свій контакт-центр
4. Оцінка використання послуги аутсорсингу в сфері страхування.

У результаті дослідження вдалося визначити, що call-centre використовується лише в 44% компаніях. І тільки 17% компаній мають власний кол-центр для обслуговування клієнтів. До послуг аутсорсингових колл-центрів звернулися лише 7%.

Дослідження показало, що в сегменті страхових компаній ще є достатньо можливостей для зростання і поліпшення якості обслуговування клієнтів шляхом організації власного колл-центру або використання послуг підрядників. Серед страхових компаній, які тим чи іншим чином автоматизували роботу з клієнтами, також не повною мірою використані всі переваги контактних центрів, зокрема IVR. Детальніше про це можна дізнатися у звіті дослідження на сайті crm.ipron.com.

Рекомендую:

Тіньова економіка: суть, причини та механізми функ... Гринюк Ірина Миколаївна Кафедра обліку і аудиту, 4 курс, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу Актуальність теми. В...
Злиття «Газпрому» і «Нафтогазу»... Влада Росії і України не можуть домовитися про злиття "Газпрому" і "Нафтогазу". Київ вимагає від Москви гарантувати завантаження української системи, ...


Бізнес call-centre / використання IVR / Дослідження / колл-центр / контактний центр / Україна /