Google дозволив виключати з пошуку непотрібні сайти.

GoogleКористувачі Google отримали можливість виключати з пошуку сайти, які їм не потрібні. Про це повідомляється в блозі корпорації.

Для того, щоб виключити той чи інший сайт з області пошуку, достатньо натиснути на «Block all ***. com results» (Блокувати всі результати з сайту). Після блокування чергового ресурсу користувач завжди може змінити своє рішення, використовуючи функцію «Manage blocked sites» (Управління блокованими сайтами).

При цьому підкреслюється, що установки з обмеження результатів пошуку прив’язані до конкретного аккаунту на Google, тому щоб отримати можливість приховувати в результатах пошуку непотрібні сайти користувачеві необхідно авторизуватися.

Нововведення повинне стати доступним для всіх користувачів Google 11-12 березня. Воно буде підтримуватись браузерами Google Chrome 9, Internet Explorer 8 і Mozilla Firefox 3.5, а також їх більш пізніми версіями.

Google є найпопулярнішою в світі пошуковою системою, щодня аналізуюча кілька сотень мільйонів пошукових запитів.

Лента.Ру

Похожі записи:

Скорочення в Yahoo! обернулися порнографічним збоєм пошукови... Пошук по зображеннях на Yahoo! почав давати збої, автоматично перенаправляючи користувачів з нейтральних на порнографічн...
Как сделать эффективный сайт. Неважно, насколько привлекательный ваш сайт, если он не удобный для пользователей то вы можете потерять его. Сделать сай...