12.03.2011 - orbk.net

Google дозволив виключати з пошуку непотрібні сайти.

Поділитися:

GoogleКористувачі Google отримали можливість виключати з пошуку сайти, які їм не потрібні. Про це повідомляється в блозі корпорації.

Для того, щоб виключити той чи інший сайт з області пошуку, достатньо натиснути на «Block all ***. com results» (Блокувати всі результати з сайту). Після блокування чергового ресурсу користувач завжди може змінити своє рішення, використовуючи функцію «Manage blocked sites» (Управління блокованими сайтами).

При цьому підкреслюється, що установки з обмеження результатів пошуку прив’язані до конкретного аккаунту на Google, тому щоб отримати можливість приховувати в результатах пошуку непотрібні сайти користувачеві необхідно авторизуватися.

Нововведення повинне стати доступним для всіх користувачів Google 11-12 березня. Воно буде підтримуватись браузерами Google Chrome 9, Internet Explorer 8 і Mozilla Firefox 3.5, а також їх більш пізніми версіями.

Google є найпопулярнішою в світі пошуковою системою, щодня аналізуюча кілька сотень мільйонів пошукових запитів.

Лента.Ру

Рекомендую:

Как заработать на своем сайте? ЧАСТЬ 2.... Ещё одним способом есть заработок на партнерских программах. Вы рекламируете на своем веб-ресурсе товар незнакомого вам лица или компании, и за каждый...
Продвижение сайта от Сайтодром.... Продвижение сайта является намного сложнее, чем вы думаете. Тем не менее, вы, чтобы правильно продвигать свой сайт должны знать, почему должны использ...

Інтернет Block all / Google / Manage blocked sites / Блокувати всі результати / непотрібні сайти / Пошук / Сайт /

***