Концерт The Prodigy покажуть в англійських кінотеатрах.

Концерт The Prodigy покажуть в англійських кінотеатрах.Запис одного з концертів групи The Prodigy буде демонструватися в англійських кінотеатрах, повідомляється на сайті Gigwise.

Фільм Prodigy отримав назву «World’s On Fire». На великому екрані його можна буде подивитися тільки 31 березня 2011 року. Фільм групи The Prodigy буде показаний в 70 кінотеатрах Великобританії.

Матеріал для фільму групи The Prodig yбуло знято на фестивалі Warrior’s Dance, організованому самою групою. Захід проходив в розташованому на південному сході Англії місті Мільтон Кейнс 24 липня 2010. У фільм «World’s On Fire» включили 16 пісень, виконаних The Prodigy на фестивалі — в тому числі такі хіти, як «Breathe», «Voodoo People» і «Firestarter».

Режисером фільму «World’s On Fire» є Пол Дагдейл (Paul Dugdale). Загальна тривалість стрічки — трохи менше 90 хвилин.

Концерт The Prodigy, відбудеться 28 травня  у Москві на аеродромі «Тушино» на черговому музичному фестивалі Maxidrom.

Лента.ру

Похожі записи:

З Новим 2011 Роком! Ось і підійшов до кінця 2010 рік - Рік Тигра - передаючи свої повноваження Білому Кроликові. Озираючись назад, хтось ска...
Продовження Чужих чи Прометей! Чужий серед своїх - Рідлі Скотт відмовився від ідеї зняти пріквел до "Чужого". У 2009 році стало відомо про те, що се...