10.03.2011 - orbk.net

Ноутбук ASUS K52Jc особливості.


Огляд ноутбука Asus K52JcНоутбук ASUS K52Jc (K52Jc-P6100-S4DRWN) відноситься до категорії мультимедійних мобільних комп’ютерів, який побудований на базі новітніх компонентів і технологій. Найцікавішою технологією є Nvidia Optimus,  що дозволяє автоматично переключаться між вбудованою відеокартою Intel і дискретною відеокартою Nvidia GeForce 310M. Тип процесора Intel Pentium Dual Core, індекс процесора P6100, частота процесора 2 ГГц, чипсет Mobile Intel HM55 Express, оперативна пам’ять: 4 Гб, дисплей: 15,6 дюймів 1366 x 768, графічні порти: HDMI (за допомогою якого можна підключити сучасний HD-телевізор або домашній кінотеатр.), VGA , USB 2.0, а також в розпорядженні ноутбука ASUS K52Jc жорсткий диск на 500 Гб, розміри ноутбука ASUS: 39x381x255 мм, вага: 2,6 кг.

Що можна сказати про батарею, а саме час роботи від одного заряду — то більше ніж на чотири години не хватить, що теж не погано. Серед особливостей ноутбука — система Power4Gear, яка сприяє економії заряду батареї ноутбука. Крім того, ця ж система стежить за тим, щоб робота ноутбука ASUS була якомога більш тихою.

Огляд ноутбука Asus K52Jc

Зовнішній вигляд ноутбука Asus K52JC має чорний і коричневий кольори. Корпус ноутбука достатньо міцний, робоча панель має практичне покриття, на якому не видно відбитки пальців. Кути огляду дисплея цілком придатні, щоб дивитися на нього під великими кутами. Конструкція корпусу з «утопленими» шарнірами, що дозволяє більш оптимально розташувати екран щодо очей користувача. А ось у динаміків проблеми з басами, але ця проблема у всіх ноутбуків.

Важливою особливістю Asus K52JC є функція SmartLogоn («средство от угона»)  – тобто авторизація хазяїна з використанням технології розпізнавання особи, за допомогою вбудованої веб-камери та, розпізнавання власника з головним убором і без нього, а також розпізнавання в умовах різного освітлення.

Рекомендую:

Samsung випускає перший в світі нетбук із сонячною... Samsung випускає перший в світі нетбук із сонячною батареєю і екраном 10 дюймів Нетбук Samsung NC215S з підзарядкою від сонячної батареї відрізняєтьс...
Телепередачі на комп’ютері .... Телепередачі на комп'ютері . Перегляд телебачення є загальні проведення часу багатьох людей. Перед тим як почати перегляд улюблених телепередач ви пов...


Гаджети / Технології ASUS / веб-камери / Комп'ютер / Ноутбук / Ноутбук ASUS / процесор / Характеристика /