Новий землетрус в Японії.

Фото из ЖЖ drugoiНовий землетрус в Японії стався в районі острова Хонсю. Сила поштовхів склала 6,1 балу. Підземні поштовхи були зафіксовані в 13.53 мск в 157 кілометрах на північний схід від міста Сендай, розташованого в найбільш постраждалому від землетрусу і цунамі районі.

Раніше телеканал NHK повідомив про повторні поштовхи в префектурі Івате — Японія. Після руйнівного землетрусу 11 березня в Японії сталася серія повторних підземних поштовхів магнітудою понад 6,0.

Між тим, Японія оголосила про можливість нового цунамі. У зв’язку з цим влада почала евакуацію населення з декількох прибережних районів країни, повідомляють місцеві ЗМІ. Загроза нового цунамі в Японії з’явилася після чергових підземних поштовхів, зафіксованих сьогодні. За прогнозами, висота хвилі може досягти двох метрів.

Напередодні після землетрусу на північно-східне узбережжя Японії налетіло цунамі заввишки в 10 метрів. За повідомленнями місцевих ЗМІ, число жертв стихії вже перевищує тисячу осіб.

rusnovosti.ru

Рекомендую:

Біда змінює погляд японців на дружбу і любов.... Про те, як переживають трагедію жителі Японії, в ефірі радіостанції "Вести ФМ" міркував сходознавець Василь Молодяков. "Вести ФМ": Ми спостерігаємо...
Японія ЗЕМЛЕТРУС: день сьомий.... Криза на АЕС, жертви, руйнування, допомога світу. Драма Фукусіма: хронологія АЕС у цифрах і фактах TEPCO Рівень радіації в районах країни, що пр...