У результаті вибуху на японській АЕС поранено 11 чоловік.

У результаті вибуху, що стався 14 березня на АЕС «Фукусіма-1» в Японії, поранення, за уточненими даними, отримали 11 людей, повідомляє інформаційне агентство «Кіодо». Раніше повідомлялося про трьох постраждалих і сімох зниклих без вісті після вибуху на атомній електростанції.

На станції «Фукусіма-1», розташованої в однойменній префектурі, 14 березня вибухнув водень, що накопичився під дахом третього реактора. За даними компанії Tokyo Electric Power Co (TEPCO) — оператора АЕС, сам реактор в результаті вибуху не постраждав.

Це вже другий за останні кілька днів вибух на «Фукусіма-1», де після сильного землетрусу, що стався в Японії 11 березня, стався збій у роботі систем охолодження реакторів. На АЕС «Фукусіма-2», також розташованої в однойменній префектурі, вийшли з ладу системи охолодження трьох енергоблоків.

Через аварію на АЕС в префектурі Фукусіма евакуйовано близько 180 тисяч чоловік. З 12 березня в зоні навколо АЕС «Фукусіма-1» кілька разів реєструвалося підвищення радіаційного фону. Після першого вибуху на АЕС повідомлялося про 22 постраждалих від радіаційного опромінення.

Аварії на АЕС стали одним з наслідків землетрусу магнітудою 8,9, що стався в Японії 11 березня. У результаті землетрусу і викликаного ним цунамі в Японії, за попередніми даними, загинули до 10 тисяч чоловік. Точне число жертв і розмір матеріального збитку, заподіяного стихійним лихом, поки що оцінити не представляється можливим.

Лента.ру

Похожі записи:

Ушкодження активної зони на АЕС «Фукусіма-1» в Япо... За даними МАГАТЕ стан трьох діючих енергоблоків на АЕС "Фукусіма-1" в Японії а наслідок землетрусу є досить небезпечно с...
На японській АЕС «Фукусіма-1» відмовила система ох... На японській АЕС "Фукусіма-1" відмовила система охолодження другого реактора. Про це повідомляє Jiji. Згідно із заяво...