13.03.2011 - orbk.net

У Японії в наслідок землетрусу оголошено тривогу на АЕС «Онагава».

Поділитися:

АЕС "Онагава".Японія оголосила режим надзвичайної ситуації на АЕС «Онагава», розташованої в префектурі Міяги, що найбільше постраждала в результаті землетрусу і цунамі. Про це йдеться в повідомленні Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ).

На станції введено перший (найнижчий) рівень небезпеки за семибальною шкалою. Таке рішення прийнято у зв’язку з підвищенням радіаційного фону в околицях АЕС. Джерело радіації встановлюється. Японська влада запевнили, що всі три реактори «Онагави» знаходяться під контролем фахівців.

На атомній станції «Фукусіма», де в результаті землетрусу і цунамі стався вибух, тривають роботи з охолодження реакторів. У ніч на неділю на АЕС було зафіксовано підвищення рівня радіації, однак, за повідомленням агентства «Кіодо», приблизно протягом години радіаційний фон знизився до нормальних значень.

Енергетична компанія Tokyo Electric Power Company (TEPCO) запевнила, що рівень радіації в околицях «Фукусіма» не становить безпосередньої загрози для здоров’я людей. У метеорологічному агентстві Японії відзначили, що вітер найближчим часом як і раніше буде зносити радіоактивні речовини в бік океану.

Лента.ру

Рекомендую:

Землетрус в Японії зрушив земну вісь.... Землетрус в Японії зрушив земну вісь. У результаті землетрусу, що стався в Японії 11 березня, вісь Землі зрушилася майже на 10 сантиметрів, за словами...
На японській АЕС «Фукусіма-1» відмовила ... На японській АЕС "Фукусіма-1" відмовила система охолодження другого реактора. Про це повідомляє Jiji.Згідно із заявою компанії-оператора АЕС Tokyo...

Факти АЕС / АЕС "Онагава" / Землетрус / Рівень радіації / Радіація / Японія землетрус / Япония /

***