В Україні будуть міняти паспорти на біометричні.

В Україні будуть міняти паспорти на біометричні.Згідно з документом, який передав Брюссель, Україна повинна врегулювати до 40 питань у сфері безпеки, нелегальної міграції, громадського порядку та міжнародних відносин.

У процесі вирішення питання безвізового режиму між Україною та ЄС, наша країна зобов’язана змінити формат закордонного паспорта. Таким чином в Україну будуть міняти паспорти в 2011 році.

У першу чергу визначити термін дії старого зразка і почати роботу зі створення нових біометричних паспортів. Для цього необхідно прийняти ряд нормативних актів.

Серед інших гострих питань — це звіт про боротьбу з фінансовими зловживаннями іншими словами корупцією та формування чіткоїго державного кордону. Друга проблема має на увазі проведення переговорів між Росією про погодження території навколо Азово-Керченської акваторії.

В Украине будут менять паспорта
— по матеріалам ukrinfonews.org.ua

Рекомендую:

Янукович наклав вето на новий податковий кодекс.... Президент України Віктор Янукович запропонував уряду доопрацювати ряд розділів нового податкового кодексу. Проти цього документа на Україні вже третій...
Новини зі суду – Тимошенко залишилась без захисник... Суддя Родіон Кірєєв - Печерського райсуду Києва знову відмовився допустити до судового процесу екс-прем'єра України Юлії Тимошенко і ще трьох її адвок...