11.03.2011 - orbk.net

В Україні будуть міняти паспорти на біометричні.


В Україні будуть міняти паспорти на біометричні.Згідно з документом, який передав Брюссель, Україна повинна врегулювати до 40 питань у сфері безпеки, нелегальної міграції, громадського порядку та міжнародних відносин.

У процесі вирішення питання безвізового режиму між Україною та ЄС, наша країна зобов’язана змінити формат закордонного паспорта. Таким чином в Україну будуть міняти паспорти в 2011 році.

У першу чергу визначити термін дії старого зразка і почати роботу зі створення нових біометричних паспортів. Для цього необхідно прийняти ряд нормативних актів.

Серед інших гострих питань — це звіт про боротьбу з фінансовими зловживаннями іншими словами корупцією та формування чіткоїго державного кордону. Друга проблема має на увазі проведення переговорів між Росією про погодження території навколо Азово-Керченської акваторії.

В Украине будут менять паспорта
— по матеріалам ukrinfonews.org.ua

Рекомендую:

Реєстрація шлюбу за добу. Багато хто мріє укласти шлюбний союз з іноземцем, адже це надає дуже багато переваг якими користується така особа. Це право переїхати постійно жити в ...
Де найкраще жити? Американський журнал Newsweek опублікував рейтинг найкращих країн світу, в якому оцінювалася ситуація по ста державам. За даними рейтингу, жити найкра...


Факти Брюссель / Корупція / міжнародні відносини / міняти паспорти / паспорти / паспорти біометричні / Україна /