11.03.2011 - orbk.net

В Україні будуть міняти паспорти на біометричні.

Поділитися:

В Україні будуть міняти паспорти на біометричні.Згідно з документом, який передав Брюссель, Україна повинна врегулювати до 40 питань у сфері безпеки, нелегальної міграції, громадського порядку та міжнародних відносин.

У процесі вирішення питання безвізового режиму між Україною та ЄС, наша країна зобов’язана змінити формат закордонного паспорта. Таким чином в Україну будуть міняти паспорти в 2011 році.

У першу чергу визначити термін дії старого зразка і почати роботу зі створення нових біометричних паспортів. Для цього необхідно прийняти ряд нормативних актів.

Серед інших гострих питань — це звіт про боротьбу з фінансовими зловживаннями іншими словами корупцією та формування чіткоїго державного кордону. Друга проблема має на увазі проведення переговорів між Росією про погодження території навколо Азово-Керченської акваторії.

В Украине будут менять паспорта
— по матеріалам ukrinfonews.org.ua

Рекомендую:

Що вплине на відносини України і Європи.... Відмова України від підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом відбитися на відносинах Києва і Вашингтона , у той час , як вдалий результат майбутньо...
Україна може стати частиною єдиного з Росією еконо... Україна не виключає можливості приєднання до Митного союзу в рамках Єдиного економічного простору, створюваного Росією, Білоруссю і Казахстаном. Про ц...

Факти Брюссель / Корупція / міжнародні відносини / міняти паспорти / паспорти / паспорти біометричні / Україна /