ВКонтакте, все краще і краще …


ВКонтакте, все краще і кращеУ лютому інтерфейс ВКонтакте зазнав десятки змін як пише Павло Дуров, але є 7 основних оновлень, про які можна прочитати нижче.

Нові Аудіозаписи ВКонтакте. Аудіозаписи ВКонтакте обзавелися зручним миттєвим пошуком, який не перериває програвання аудіозаписів, і тепер за один раз можна завантажувати декілька аудіофайлів.

Нові Зустрічі ВКонтакте. Зустрічі ВКонтакте змінилися — саме змінено дизайн, додані повідомлення про майбутні зустрічі, новини зустрічей через SMS, опитування, можливість розповісти про зустріч своїм друзям.

Новий Пошук ВКонтакте. Пошук ВКонтакте став ще швидше — результати підвантажуються у міру прокручування і повертаючись назад до списку, Ви потрапляєте саме до того місця, на якому зупинилися.

Нові Повідомлення ВКонтакте. Повідомлення ВКонтакте також переписані з нуля, в результаті чого стали зручніше і швидше — повідомлення зі списку ВКонтакте відкриваються моментально і точно так само відбувається повернення до списку.

Нова Конфіденційність ВКонтакте. В Установки Приватності ВКонтакте з’явилася можливість побачити свою сторінку так, як її бачать інші користувачі, а самі налаштування ВКонтакте стали послідовніше і зрозуміліше.

Запрошення ВКонтакте. Нова система ВКонтакте запрошень спрощує процес освоєння для нових користувачів соціальної мережі і тепер Ви можете запросити навіть тих, хто далекий від сучасних технологій інтернету.

Нові Відеозаписи ВКонтакте. Нові Відеозаписи ВКонтакте можуть похвалитися прискореним завантаженням сторінок, вдосконаленим відеоплеєром, миттєвим пошуком і режимом фонового перегляду.

Зараз у соціальній мережі ВКонтакте зареєстровано більше 100 мільйонів користувачів, понад 23 000 000 користувачів заходять на сайт кожен день, основна маса відвідувачів це близько 65% проживають у Росії. Соціальна мережа Вконтакте є найбільшим і найпопулярнішим соціальним сервісом рунета.

Похожі записи:

Microsoft запустить магазин додатків для Windows 8.... 6 грудня Microsoft зробила два важливих оголошення, які стосуються майбутньої операційної системи Windows 8. Перше - бет...
Facebook НЕ ЗАКРИЮТЬ 15 березня! Facebook спростував дурні чутки про своє закриття! Адміністрація Facebook рішуче спростувала поширену в інтернеті інф...
Найпопулярніші слова Рунета: «жара», «аватар&... Слова "жара", "смог" і "аватар" російські користувачі глобальної павутини визнали найбільш популярними в році, що мина...
Samsung представляє наступний Galaxy. Фірма Samsung розіслала кореспондентам запрошення на презентацію власного новоспеченого приладу. Дія пройде в Лондоні 3 ...