02.03.2011 - orbk.net

ВКонтакте, все краще і краще …

Поділитися:

ВКонтакте, все краще і кращеУ лютому інтерфейс ВКонтакте зазнав десятки змін як пише Павло Дуров, але є 7 основних оновлень, про які можна прочитати нижче.

Нові Аудіозаписи ВКонтакте. Аудіозаписи ВКонтакте обзавелися зручним миттєвим пошуком, який не перериває програвання аудіозаписів, і тепер за один раз можна завантажувати декілька аудіофайлів.

Нові Зустрічі ВКонтакте. Зустрічі ВКонтакте змінилися — саме змінено дизайн, додані повідомлення про майбутні зустрічі, новини зустрічей через SMS, опитування, можливість розповісти про зустріч своїм друзям.

Новий Пошук ВКонтакте. Пошук ВКонтакте став ще швидше — результати підвантажуються у міру прокручування і повертаючись назад до списку, Ви потрапляєте саме до того місця, на якому зупинилися.

Нові Повідомлення ВКонтакте. Повідомлення ВКонтакте також переписані з нуля, в результаті чого стали зручніше і швидше — повідомлення зі списку ВКонтакте відкриваються моментально і точно так само відбувається повернення до списку.

Нова Конфіденційність ВКонтакте. В Установки Приватності ВКонтакте з’явилася можливість побачити свою сторінку так, як її бачать інші користувачі, а самі налаштування ВКонтакте стали послідовніше і зрозуміліше.

Запрошення ВКонтакте. Нова система ВКонтакте запрошень спрощує процес освоєння для нових користувачів соціальної мережі і тепер Ви можете запросити навіть тих, хто далекий від сучасних технологій інтернету.

Нові Відеозаписи ВКонтакте. Нові Відеозаписи ВКонтакте можуть похвалитися прискореним завантаженням сторінок, вдосконаленим відеоплеєром, миттєвим пошуком і режимом фонового перегляду.

Зараз у соціальній мережі ВКонтакте зареєстровано більше 100 мільйонів користувачів, понад 23 000 000 користувачів заходять на сайт кожен день, основна маса відвідувачів це близько 65% проживають у Росії. Соціальна мережа Вконтакте є найбільшим і найпопулярнішим соціальним сервісом рунета.

Рекомендую:

Бій бандитам та хуліганам. Росія знову дивує нас, у Москві та Петербурзі з’являються добровольці які проголосили бій бандитам та хуліганам. З початку лютого городяни самостійно ...
Вконтакте 11 нововведень жовтня.... У минулому місяці Павло Дуров і його соціальна мережа відсвяткували п'ятиріччя. Тому сьогодні я б хотів розповісти про 11 нововведення жовтня вконтакт...

Інтернет / Суспільство Інтерфейс / ВКонтакте / Запрошення / Нова / Павло Дуров / Пошук / Рунет / Соціальна мережа / Установки Приватності ВКонтакте /

***