16.03.2011 - orbk.net

Хакер зламав захист на iPad 2.

Поділитися:

 iPad 2Хакер, який ховається під псевдонімом Comex, здійснив взлом (так званий «джейлбрейк«) планшета iPad 2. Він підтвердив це  фотографією, викладеною на фотохостингу Yfrog.

На фотографії видно, що на iPad 2 з білим корпусом запущений магазин додатків Cydia — що є альтернативою офіційного магазину iTunes. Доступ до цього ресурсу для користувачів планшетів Apple, що не пройшли взлом, закритий.

Разом з тим, поки хакер не опублікував інструмент для здійснення цієї процедури у вільному доступі.

Comex зламав iPad, який працює на базі нової версії мобільної ОС iOS 4.3, яка була випущена напередодні виходу планшета Apple. На даний момент не уточнюється, чи використовував він для злому відому раніше або яку-небудь нову уразливість операційної системи.

Планшет iPad надійшов у продаж в США 11 березня. За оцінками аналітиків, за перші вихідні було продано від 400 тисяч до мільйона примірників пристрою. Apple поки не призводить офіційних даних по продажах планшета.

Лента.ру

Рекомендую:

Motorola представила Xoom нового конкурента iPad.... Компанія Motorola Mobility представила на виставці в Лас-Вегасі новий планшетний комп'ютер, який отримав назву Motorola Xoom. Про це повідомляє Bloomb...
Нокія і ГЛОНАСС співпрацюють.... Фінська компанія Nokia підтвердила те, що в її смартфонах буде підтримка Руської супутникової системи ГЛОНАСС. На даний момент цю систему підтримують ...

Гаджети Apple / iPad / iPad 2 / джейлбрейк / Захист / Планшет / Планшет iPad / Хакер /