10.03.2011 - orbk.net

«Яндекс» визнав передруком чверть новин Рунета.

Поділитися:

ЯндексКомпанія «Яндекс» визнала 25 відсотків новинних повідомлень в Рунеті передруком — текстовими копіями новин з інших ресурсів. При цьому посилання на джерело містяться лише в 40 відсотках передрукованих повідомлень.

Згідно з дослідженням, головними генераторами контента є інформаційні агентства, в основному РІА Новості, «Інтерфакс» і ІТАР-ТАРС.

Щодня російською мовою публікується близько 50 тисяч новинних повідомлень, 80 відсотків з яких припадає на частку інформаційних агентств та інших великих видань (Lenta.ru, Gazeta.ru, LifeNews, Newsru.com). Посилання або текстові згадки інших ресурсів містяться в кожному четвертому новинному повідомленні.

Широке висвітлення в ЗМІ отримує лише невелика частина подій, що відбуваються — приблизно половина повідомлень отримує розвиток у вигляді трьох-чотирьох новин по темі. Події, про які пишеться 100 новин і більше, складають всього один відсоток.

У дослідженні також відзначається, що російські електронні ЗМІ поступаються за продуктивністю українським, випускаючи в середньому 13 новинних повідомлень у день проти 21-го на Україні.

Компанії «Яндекс» належить популярна російська пошукова система. Згідно з даними Liveinternet за січень 2011 року, через «Яндекс» проходить 65 відсотків всіх пошукових запитів в Рунеті.

Лента.ру

Рекомендую:

Почему падает ТИЦ? Так почему падает ТИЦ?Мы делаем все возможное, чтобы поднять показатель ТИЦ своего ресурса, заботясь о нем, лелея. И все нам удается, день за дне...
З новим 2014 роком! З Новим 2014 Роком!Сердечно вітаємо Вас з настувпаючим Новим роком ! Це свято зазвичай пов'язують з великими надіями на майбутнє , так нехай же вс...

Інтернет / Факти інформаційні агентства / генератори контента / електронні ЗМІ / Новини / передрук / Рунет / Яндекс /

***