Женевський автосалон 2011.

Женевський автосалон 3-го березня стартував Женевський автосалон 2011. Найпопулярніше автомобільне шоу в світі. Саме в 2011 році на Geneva International Motor Show представлено безліч нових моделей від світових гігантів автомобілебудування. Авто Виставка триватиме до 13 березня 2011 року. До вашої уваги найцікавіші новинки з Женевського автосалону 2011.

VW Tiguan

Новий VW Tiguan був представлений публіці, деякі версії якого вже надійшли у продаж.

Renault Wind

На Женевському автосалоні був офіційно дебютував новий Renault Wind. Автомобіль був представлений у фірмовому забарвленні концерну і отримав більш спортивний вигляд у порівнянні з версією попереднього покоління.

Porsche 911 Carrera Black Edition

Також представлений новий Porsche 911 Carrera Black Edition який розійдеться з конвеєра в кількості 1911 штук. Під капотом Porsche 911 Carrera Black Edition мотор 3,6 літра, потужністю 345 к.с. Заповітні 100 км. на годину Porsche досягає за 4,9 с.

Toyobaru FT-86

Об’єднавши зусилля, відомі концерни Toyota і Subaru все-таки представили на Женевському мотор-шоу модифікацію концепту FT-86. У порівнянні з версією від 2009 року, новинка піддалася значним змінам. Під капотом Toyobaru FT-86 двигун об’ємом 2 літри і потужністю 200 кінських сил.

Читайте більше про автосалон в Женеве 2011.

Рекомендую:

Porsche планує створити новий центр водіння в Ле-М... Porsche є та компанія яка вже деякий час тому почала створювати центри з водіння своїх авто і для своїх клієнтів, щоб вони могли випробувати можливост...
Infiniti Q50 Eau Rouge Concept которого ждет зелён... Босс Infiniti Йохан де Nysschen "утверждает", чтоб автомобиль Infiniti Q50 Eau Rouge Concept будет запущен в производство. За последние несколь...