Samsung буде продавати в Україні HDTV-монітори ТА750 і ТА950.


HDTV-монітори SamsungНа початку квітня 2011 року — Компанія Samsung Electronics представила на українському ринку HDTV-монітори Samsung TA750 і TA950. Вбудований цифровий ТВ-тюнер стандарту DVB-T/T2/C і функція «Картинка в картинці» перетворюють такий Samsung HDTV-монітор в телевізор, який можна одночасно використовувати і для роботи.

Нові монітори Samsung підтримують 3D-зображення і відрізняються передовими технологіями, витонченим зовнішнім виглядом, зручністю установки і універсальністю використання. Володіючи діагоналлю екрана 23 і 27 дюймів, нові монітори Самсунг здатні відображати реалістичну тривимірну картинку з роздільною здатністю Full HD (з 1920 x 1080). Більш того, моделі Самсунг TA750 і TA950 оснащені вбудованим 3D-конвертором, який у режимі реального часу перетворює стандартне 2D-зображення в 3D. Дане рішення дозволить по-новому поглянути на улюблені фільми, фотографії, ігри і відеозапису. У комплекті з монітором Samsung поставляються окуляри з активним затвором для перегляду тривимірного зображення.

Коректне відображення на моніторі кольорів Samsung практично з будь-якої точки перегляду забезпечують широкі кути огляду 160-170 ° і функція Magic Angle Vertical. Остання дозволяє регулювати кут нахилу екрану монітора так, щоб на нього було зручно дивитися з будь-якого ракурсу. Частота розгортки монітора Samsung 120 Гц забезпечить чітку, немерехтливий картинку, що особливо важливо для екшн-ігор або 3D-кіно.

Ще одна особливість HDTV-моніторів Samsung — це чудове відтворення звуку завдяки технології SRS, оптимізованої для 3D. Підтримка стандартів Dolby і DTS гарантує також відтворення високоякісного звуку через зовнішні динаміки Samsung. Поєднання чудового звуку і функцій ТБ-тюнера робить нові монітори Samsung кращим вибором для цінителів мультимедійних розваг.

На висоті й дизайн Samsung ТA950 і Samsung ТA750. З першого ж погляду можна побачити, що це твори мистецтва, а не просто високотехнологічні монітори. Неординарні лінії силуету моделі ТA950 підкреслені асиметричною ніжкою монітора, а відмінна риса моделі ТA750 — глянцева металізована підставка. Обидві новинки моніторів Samsung мають тонку рамку, тому їх екрани виглядають ще більше, а 3D-зображення на них — ще більш захоплююче.

HDTV-монітори Samsung розроблені з турботою про навколишнє середовище — вони здатні економити до 40% електроенергії в порівнянні з традиційними моделями моніторів на ринку. Настільки серйозні показники досягаються за рахунок застосування передових технологій Samsung LED-підсвічування, а також сенсорів Eco Light і Eco Motion. Перший регулює яскравість монітора підсвічування відповідно до зовнішнім освітленням, а завдяки сенсору Eco Motion монітор автоматично вимикається, якщо перед ним певний час нікого немає, і включається при появі користувача перед екраном.

Samsung ТA950 і ТA750 мають прямий доступ до популярних соціальних сервісів, наприклад, YouTube, Facebook і Twitter, а також дозволяють завантажувати додатки, використовуючи фірмовий сервіс Samsung Smart Hub. Технології Samsung AllShare і Samsung ConnectShare дають можливість в один клік створити домашню мережу і обмінюватися файлами мультимедіа з будь-якими цифровими пристроями.

Нові HDTV-монітори Samsung з’являться в українських магазинах в червні.

Основні характеристики моніторів Samsung ТА950/750:
Діагональ екрану — 23 «/ 27»
Дозвіл екрана — 1920 х 1080
Яскравість — 300 кд / м ² (27 «), 250 кд / м ² (23»)
Кути огляду — 170 ° / 160 °
Динамічна контрастність: Mega DCR
Особливості мониторів Samsung ТA950 і Samsung ТA750
— Вбудований Samsung ТВ-тюнер
— Функція «Картинка в картинці»
— Samsung 3D-конвертер
— Функція Samsung Magic Angle Vertical 

Джерело: newsroom.samsung.ua

Похожі записи:

Гусев Святослав запустил YouTube канал о бизнесе.... Часто бывает так, что для малого бизнеса трудно оправдать выделение средств на маркетинг. Но только потому, что большие ...
Facebook НЕ ЗАКРИЮТЬ 15 березня! Facebook спростував дурні чутки про своє закриття! Адміністрація Facebook рішуче спростувала поширену в інтернеті інф...
46-дюймова прозора LCD панель від Samsung... В січні 2012 року - Компанія Samsung Electronics оголосила про початок в поточному місяці виробництва 46-дюймової прозор...
Ігри LG з Optimus 3D. LG Electronics (LG) оголосила про свій вихід на зростаючий ринок портативних ігор. Цьому сприятиме вихід на корейський р...