Мікрохвильові печі Samsung отримали престижний сертифікат Інституту Хоенштайн.


Мікрохвильові печі SamsungСеул, Корея, травень 2011 року — Samsung Electronics став першою компанією в світі, мікрохвильові печі якої отримали сертифікат відповідності антибактеріальним нормами від дослідного інституту Хоенштайн (Hohenstein). Даний сертифікат підтверджує антибактеріальні властивості керамічної емалі, якою покриті внутрішні камери печей, що ще раз підтверджує лідерство Samsung Electronics в галузі технологій для побутової техніки. Німецький дослідний центр гігієни та біотехнологій інститут Хоенштайн, що користується міжнародним визнанням, провів випробування мікрохвильових печей Samsung і підтвердив антибактеріальні властивості їх покриття.

Керамічна емаль в печах Samsung довговічна, не відшаровується, не іржавіє і не тріскається, завдяки чому внутрішня камера печі залишається чистою. Така емаль не вицвітає навіть при високих температурах, а також запобігає розмноження бактерій. Інститут Хоенштайн підтвердив той факт, що Samsung додає в керамічну емаль антибактеріальні агенти. Крім того, фахівці Інституту відзначили високу корозійну стійкість покриття з керамічної емалі мікрохвильових печей.

Раніше Інститут стандартів і науки Республіки Корея визнав, що антибактеріальне покриття з керамічної емалі, використовуване Samsung, як мінімум у 7,5 разів довговічніше, ніж звичайне епоксидне покриття для листової сталі.

«Наше антибактеріальне покриття з керамічної емалі наноситься точно так само, як на керамічний посуд, — відзначив Чан Ван Хонг, виконавчий віце-президент Samsung Digital Appliances. — Ми наносимо антибактеріальну керамічну емаль на внутрішню поверхню камери печі при високій температурі — до 830 градусів Цельсія. У результаті виходить висококласний матеріал з рівною і блискучою поверхнею, як у керамічного посуду. Ми — єдина компанія в світі, яка застосовує таку технологію у виробництві мікрохвильових печей ».

Samsung Electronics планує використовувати антибактеріальні технології при випуску всіх своїх мікрохвильових печей і пропонувати споживачам ще більше гігієнічну кухонну техніку.

Якщо ви за кордоном і у вас не працює електрика  тоді вам у пригоді стане электрик в Лондоне, який вчасно виконає потрібну роботу і ваші побутові прилади запрацюють снову.

Похожі записи:

Надежные и недорогие планшеты. Вы ищете надежный и недорогой планшет? Есть несколько планшетов, которые доступны сегодня и полностью соответствуют поня...
Samsung випускає перший в світі нетбук із сонячною батареєю.... Samsung випускає перший в світі нетбук із сонячною батареєю і екраном 10 дюймів Нетбук Samsung NC215S з підзарядкою від...
Samsung надає 10-річну гарантію на цифрові інверторні компре... Рекордно великий гарантійний термін свідчить про впевненість Samsung в надійності і довговічності своїх холодильників і ...
Samsung GALAXY R з двоядерним процесором.... Компанія Samsung Electronics оголосила про випуск смартфона Samsung GALAXY R на базі ОС Android 2.3 (Gingerbread). Новин...
Теги до запису: