06.05.2011 - orbk.net

7 нововведень квітня ВКонтакте.

Поділитися:

vkУ квітні ВКонтакте продовжив феноменальний ріст. Кожен день ресурсом користується вже більше 25 мільйонів чоловік. І так про 7 основних нововведеннь минулого місяця.

1. Повідомлення про нові повідомлення, коментарях, заявках тепер з’являються у правому нижньому кутку екрану і не дадуть Вам пропустити важливу інформацію. Керувати оповіщеннями можна в Налаштуваннях.

2. Оновлення лічильників у таких пунктах меню зліва, як Мої Повідомлення, відтепер відбуваються автоматично без перезавантаження сторінки. Довгоочікуване нововведення, про яке багато разів просили.

3. Аудіозаписи продовжують програватися в нижньому лівому куті екрану, навіть якщо Ви перейшли на іншу сторінку. Музика зі списку Ваших аудіозаписів грає у фоні майже у всіх розділах ВКонтакте.

4. Відеозаписи у згорнутому вигляді теж продовжують програватися при переході між сторінками. До речі, в браузерах Chrome і Firefox можна перетягувати такі ролики і змінювати їх розмір.

5. Офіційний додаток ВКонтакте для iPhone, запущений місяць тому, вже встиг кілька разів оновитися — і скоро оновиться знову. Настійно рекомендую всім власникам iPhone.

6. Фотографії Вконтакте обзавелися більш зручною навігацією; поліпшений звичайний завантажувач фотографій, з’явився огляд коментарів по «Фотографіям з», а до фотографій зі стіни додані підписи.

7. Рекомендовані програми підказуються Вам на підставі інших програм, які Ви найчастіше відвідуєте. Алгоритм навчається сам, тому точність рекомендацій зростає з часом.

До речі, якщо Ви в когось сумирно закохані, Ви можете розповісти про це при редагуванні сторінки. Там же з’явиться список закоханих у Вас.

Рекомендую:

Новий Пошук 3.0 Вконтакті. Як пише Павло Дуров, пару тижнів тому Вконтакті ввели розумний пошук. Для 90% пошукових запитів відпала необхідність окремо вказувати область пошуку -...
Для BlackBerry розробили «співчуваючий» ... Американські дизайнери Кікі Танг і Деніел Юн представили концепт смартфона BlackBerry Empathy ("Співпереживання"), що визначає настрій свого власника,...

Інтернет iPhone / Аудіозаписи / Відео / ВКонтакте / Оновлення / Повідомлення / Социальная сеть /