06.05.2011 - orbk.net

7 нововведень квітня ВКонтакте.


vkУ квітні ВКонтакте продовжив феноменальний ріст. Кожен день ресурсом користується вже більше 25 мільйонів чоловік. І так про 7 основних нововведеннь минулого місяця.

1. Повідомлення про нові повідомлення, коментарях, заявках тепер з’являються у правому нижньому кутку екрану і не дадуть Вам пропустити важливу інформацію. Керувати оповіщеннями можна в Налаштуваннях.

2. Оновлення лічильників у таких пунктах меню зліва, як Мої Повідомлення, відтепер відбуваються автоматично без перезавантаження сторінки. Довгоочікуване нововведення, про яке багато разів просили.

3. Аудіозаписи продовжують програватися в нижньому лівому куті екрану, навіть якщо Ви перейшли на іншу сторінку. Музика зі списку Ваших аудіозаписів грає у фоні майже у всіх розділах ВКонтакте.

4. Відеозаписи у згорнутому вигляді теж продовжують програватися при переході між сторінками. До речі, в браузерах Chrome і Firefox можна перетягувати такі ролики і змінювати їх розмір.

5. Офіційний додаток ВКонтакте для iPhone, запущений місяць тому, вже встиг кілька разів оновитися — і скоро оновиться знову. Настійно рекомендую всім власникам iPhone.

6. Фотографії Вконтакте обзавелися більш зручною навігацією; поліпшений звичайний завантажувач фотографій, з’явився огляд коментарів по «Фотографіям з», а до фотографій зі стіни додані підписи.

7. Рекомендовані програми підказуються Вам на підставі інших програм, які Ви найчастіше відвідуєте. Алгоритм навчається сам, тому точність рекомендацій зростає з часом.

До речі, якщо Ви в когось сумирно закохані, Ви можете розповісти про це при редагуванні сторінки. Там же з’явиться список закоханих у Вас.

Рекомендую:

Социальные сети — та самая «Глобальная ... Земной шар теперь не более чем деревня! Маршалл МакЛюэн «Глобальная деревня», о которой говорил величайший философ ХХ века Маршалл МакЛюэн, образов...
YouTube на примере ADK inc. YouTube уже давно является основной сайт по обмену видео на планете. Различные пользователи во всем мире могут просмотреть различные видео относительн...


Інтернет iPhone / Аудіозаписи / Відео / ВКонтакте / Оновлення / Повідомлення / Социальная сеть /