Apple розширює свої можливості і йде у хмару.

AppleApple недавно завершила покупку лізингу на 11 тисяч квадратних метрів центру обробки даних в Санта-Кларі, штат Каліфорнія. Оренда заключена на 7 років і може початися на протязі третього кварталу сповіщає thehostingnews.com.

Хоча Apple зазвичай будує свої об’єкти даних сама, але тут можливі нові стратегії лізингу які можуть відображати останні інвестиції компанії в хмарні обчисленя. Зовсім недавно, компанія почала заключати угоди з провідними звукозаписними компаніями для ще не запущеного сервісу хмари музики, яка могла б стати частиною популярного ITunes. Також стало відомо, що Apple придбала iCloud.com доменне ім’я, для цього сервісу, сервіс буде на зразок Google Music.

У зв’язку з розширенням компанії Apple в хмару, аналітики очікують лише те що для потреби компанії потрібно більше потужностей центру обробки даних.

Apple в даний час тримає центри обробки даних в Північні Кароліні і Ньюарк, штат Каліфорнія.

Платный хостинг

Рекомендую:

Iphone у золотому корпусі. Люди просто фанатично ставляться до стильних гаджетів. Вони мріють про новинки, як вони повинні мати в своїх колекціях. Один такий популярний сьогодні...
Apple iPhone 5 смартфон і стандарти.... Apple iPhone 5 з моменту випуску у вересні минулого року безперечно придбав велику популярність , ніж його попередник. Мобільні користувачі знайшли ба...