Чи живуть анекдоти в басейнах?


басейнВласний басейн в заміському будинку потихеньку стає нормою життя. Сонце, повітря і вода — що може бути краще для підняття духу засмикані мешканця міських джунглів? Та й час на дорогу до пляжу і назад витрачати не треба.

Зоопарк. У басейн з крокодилами падає дитина. Якийсь хлопець стрибає в басейн і дістає дитини. До хлопця підходить журналіст ліберальної газети:
— О-о! Такий вчинок міг зробити тільки антифашист і прихильник УПС.
— Це обов’язок кожного чесного людини, але взагалі-то я скінхед.
На наступний день ліберальна газета виходить із заголовком: «РОСІЙСКA ФАШИСТІВ УКРАВ СНІДАНОК у крокодила»

Біля входу в басейн вахтер відбирає абонемент у молодої людини. Той обурено:
— А в чому власне справа?
— Ви мочитесь в басейн!
— То все мочаться!
— Можливо, але з вишки тільки Ви!

У п’ятизірковому готелі однієї західної країни на вході в басейн висять таблички на різних мовах.
На англійському: «Леді та джентльмени! Відповідно до постанови Міністерства охорони здоров’я нашої республіки, купання в громадських басейнах допускається тільки в купальних шапочках. Порушники притягаються до адміністративної відповідальності!»
На французькому: «Мадам і Мсьє! У нашому готелі проживають туристи з усього світу. Поважайте політичні та релігійні переконання інших. Крім купальних шапочок необхідно ще одягати і купальники!»
Російською: «Пані та панове! У басейн не пісати!»

Чемпіонат з плавання серед інвалідів. На першій доріжці Плавець без ноги, на другий — без руки, на третій — з переламаним хребтом, на восьмий — просто голова. Всім одягли гумові шапочки. Дають старт.
Всі стрибнули як могли, голову довелося зіштовхнути. Всі пливуть як можуть, а голова дрейфує і йде на дно. Її виловили сачком, відкачали і запитують:
— Че ж ти в плавці пішла?
Голова:
— П’ять років навчалася вухами гребти, а ви гади шапку натягнули!

Прикро завершився заплив спортсмена Пупкіна у 25-ти метровому басейні … Він звик плавати на 50-ти метровій доріжці.

— Я б узяв Вас на роботу сторожем, але як я можу бути впевнений, що ви нічого не украдете зі складу? ..
— Та ну що ви! Я от 3 роки пропрацював сторожем у басейні і за цей час жодного разу не скупався!

Новий росіянин каже архітекторові:
— Побудуй біля мого особняка три басейни і навесное оборудование для бассейнов: один з холодною водою, один з гарячою і один без води.
— А навіщо третій без води? — Запитує архітектор.
— Деякі мої друзі не вміють плавати.

У псих лікарні побудували басейн і встановили 5 метрову вишку. Ну психи радісні стрибають. Після плавання один псих забігає та кричить:
— Хлопці, якщо ми будемо себе добре поводити, то в басейн і воду наллють.

Похожі записи:

Тільки для дорослих. Приваблива дівчина, купаючись в басейні, втратила свої плавки. Схопивши якусь табличку і прикривши спереду свої принади,...
Анекдоти про масаж. Оголошення в газеті: Працівники міліції пропонують нову послугу для населення - нирковий масаж. Двоє масажистів сумлі...
Чому небо блакитне? Якщо уникати наукової мови і не говорити про диполя і четвертого ступеня довжини хвилі, то небо синє тому, що червоне св...
Анекдоти як Живуть студенти. Живуть в одній комунальній квартирі професор і студент-п'яниця. Кожного разу, приходячи вночі додому, студент з гуркотом...
Теги до запису:, , ,