Google Music Beta попробуй слухати музику по новому.

Музичний сервіс Google Music BetaКомпанія Google зайнялася розсилкою листів із запрошенням скористатися своїм новим музичним сервісом Google Music Beta. Запрошення отримали ті користувачі, які попросили компанію Google повідомити їх про запуск своєго ового музичного сервісу і залишили свої електронні адреси.

Музичний сервіс Google Music Beta був вперше представлений 10 травня 2011 на конференції I / O в місті Сан-Франциско. Музичний сервіс Google на даний час працює в режимі бета-версії і доступний тільки користувачам зі Сполучених Штатів.

Музичний сервіс дозволяє користувачам перенести свою улюблену музику на сервера Google, музична колекція може складати до 20 тисяч музичних треків. Прослуховувати треки можна з комп’ютера і з мобільного пристрою з операційною системою Android 2.2 і вище при наявності інтернет-з’єднання. Аналогічний сервіс готує до запуску і Apple, яка веде переговори з лейблами про отримання ліцензій.

Візьми музику в дорогу з nokia 5228 це стає зручніше.

Рекомендую:

Заказ еды через интернет. С расширением интернет платформ доставка пищи вышла на новый уровень, клиенты получили расширяемый выбор и удобство оформления заказов, что позволяет ...
Рекламний ролик LG переміг на CLIO AWARDS 2011.... 30 травня, 2011 – Компанія LG Electronics (LG) оголосила, що її рекламний ролик під назвою «Щось приховане» (Something's Lurking), отримав «Золо...