LG представила перший сертифікований в Європі side-by-side холодильник з рейтингом енергоефективності А++


Компанія LG Electronics (LG) представляє новий 614-літровий холодильник side-by-side з вбудованим диспенсером і міні-баром, який першим в Європейському Союзі (ЄС) отримав рейтинг енергоефективності А++. Збільшений внутрішній простір дозволив зробити холодильник більш містким і оснастити його рядом інтелектуальних функцій та інноваційних технологій – у тому числі гігієнічним фільтром (Hygiene Filter), який надовго зберігає смак і свіжість продуктів, і вбудованим у дверцята генератором льоду (Slim Door Mounted Ice Maker).

Виняткову енергоефективність і рейтинг А++ холодильника LG side-by-side забезпечує фірмова технологія лінійного компресора, яка контролює потужність охолодження і знижує внутрішнє тертя. Це дозволяє значно скоротити споживання електроенерегіі і робить холодильник надійнішим і тихішим. На лінійний компресор компанія LG Electronics надає 10-річну гарантію.

Завдяки гігієнічному фільтру, новий холодильник LG краще зберігає смак і свіжість продуктів, усуваючи до 99,9% пилу, бактерій і запахів за чотири етапи антибактеріального захисту та дезодорації. Гігієнічний фільтр є першою у світі повітряною системою очищення в холодильниках і сертифікований однією з провідних сертифікаційних організацій у Європі – Intertek.

У дверцята холодильника вперше у галузі вмонтовано генератор льоду, що також підтверджує статус LG Electronics як провідного виробника інноваційних продуктів. Це технічне рішення дозволило звільнити простір для додаткових відсіків і полиць і допомогло ефективніше використовувати енергію.

Зовнішній сенсорний LED/LCD дисплей відрізняється високою інформативністю, а внутрішнє світлодіодне освітлення дозволяє з легкістю знаходити продукти, що зберігаються глибоко всередині холодильника.

Новий side-by-side холодильник LG буде доступний по всій Європі, починаючи з Німеччини, вже в наступному місяці.

Покупая коттеджи в подмосковье под ключ люди со временем обжывают жильё покупают бытовую технику и одна из лучших есть LG.

Похожі записи:

LG расширила линейку планшетов G Pad новыми моделями.... СЕУЛ, 14 мая 2014 г. – Компания LG Electronics (LG) пополнила линейку планшетов G Pad тремя новыми моделями: G Pad 7.0, ...
LG S367 – клавіатурний моноблок з підтримкою двох SIM-карт.... Компанія LG Electronics презентує в Україні нову модель телефона – LG S367 – з підтримкою двох SIM-карт. Новинка виконан...
LG Optimus 2X потрапив до Книги рекордів Гіннесса як перший ... 29 квітня, 2011 – Смартфон LG Optimus 2X виробництва компанії LG Electronics (LG) увійшов до Книги рекордів Гіннесса&#...
LG Optimus G удостоен награды CES Innovations 2013... ЛАС-ВЕГАС, 14 января 2013 года – Компания LG Electronics объявила, что смартфон LG Optimus G был удостоен награды Consum...