Майстерність торгувати.

потрібне взуттяСеред продавців ходить одна навчальна легенда, колись мала прямий зв’язок з дійсністю, але потім втратила її від довгого вживання. Коли одна із знаменитих французьких взуттєвих компаній початку століття зрозуміла, що їй пора розсовувати рамки поширення своєї продукції, цілий ряд агентів були направлені в різні кінці світу з метою «промацати грунт».

Один із французьких посланців, який прибув в Алжир, ратортував начальству: «Сер, тут нікому не потрібне взуття — всі ходять босоніж!»

Практично відразу ж після його візиту трапилася накладка. Інший агент цієї ж фірми потерпів корабельну аварію і потрапив до аборигенів, вирішив, що відкрив для себе золоте дно. Перша ж телеграма керівництву була сповнена захвату: «Шеф, надсилайте сюди перший корабель з вантажем. Тут всім потрібне взуття, бо кожен босий ».

Приклад показовий. Майстерність продажів другого агента допомогло йому зробити ім’я, а компанії завоювати статус світового бренду.

В даний час, коли під професією менеджера прямих продаж об’єднали і агентів, і комівояжерів і регіональних представників, тільки вміння грамотно користуватися технологією продажів відрізняє професіонала від дилетанта.

 

Джерело: мастерство продаж

Рекомендую:

Возможности франчайзинга. Экономика заставила многих людей искать возможности франчайзинга. Многие вещи были неопределенными для многих людей в течение длительного времени и вс...
Перспектива быть агентом по недвижимости.... Сейчас в любом городе Вы найти можете различных агентов по недвижимости на рынке которые имеют большой опыт в своём деле. Та же много новых риэлторов ...