26.05.2011 - orbk.net

Майстерність торгувати.


потрібне взуттяСеред продавців ходить одна навчальна легенда, колись мала прямий зв’язок з дійсністю, але потім втратила її від довгого вживання. Коли одна із знаменитих французьких взуттєвих компаній початку століття зрозуміла, що їй пора розсовувати рамки поширення своєї продукції, цілий ряд агентів були направлені в різні кінці світу з метою «промацати грунт».

Один із французьких посланців, який прибув в Алжир, ратортував начальству: «Сер, тут нікому не потрібне взуття — всі ходять босоніж!»

Практично відразу ж після його візиту трапилася накладка. Інший агент цієї ж фірми потерпів корабельну аварію і потрапив до аборигенів, вирішив, що відкрив для себе золоте дно. Перша ж телеграма керівництву була сповнена захвату: «Шеф, надсилайте сюди перший корабель з вантажем. Тут всім потрібне взуття, бо кожен босий ».

Приклад показовий. Майстерність продажів другого агента допомогло йому зробити ім’я, а компанії завоювати статус світового бренду.

В даний час, коли під професією менеджера прямих продаж об’єднали і агентів, і комівояжерів і регіональних представників, тільки вміння грамотно користуватися технологією продажів відрізняє професіонала від дилетанта.

 

Джерело: мастерство продаж

Рекомендую:

Самоклеючі наклейки та друк на пакетах.... Самоклеючі наклейки та прості пакети, це кращі друзі бізнесмена. Якщо ви ставите питанням, як це так, то дозвольте мені пролити світло на різні викори...
Послуги перевезення вантажів.... Ми всі стикаємося з різними проблемами при переїзді з будинку або з робочого офісу. І перш за все складне завдання полягає в перевезенні меблів і вели...


Бізнес агент / Бренд / вантаж / взуття / золоте дно / корабель / легенда / Майстерність / потрібне взуття / Продаж / рамки / торгувати / ходять босоніж /