29.05.2011 - orbk.net

Робота, вакансії, працевлаштування.


работаВіддаючи перевагу розміщувати вакансії компанії на сайтах з працевлаштування, роботодавцю слід бути уважнішими і враховувати всі тонкощі такого способу пошуку претендентів. Перш за все, необхідно з’ясувати, які умови публікації. Сайтів, на яких вони безкоштовні, не так багато. В основному кількість безкоштовних вакансій обмежена. Як правило, можна розмістити до трьох вакансій. За більшу кількість доведеться платити. Або ви зможете розмістити скільки завгодно вакансій, але на певний термін. Умовно варіанти розміщення вакансій можна розділити на три групи:

— Платно;

Безкоштовно;

— Безкоштовно, але без доступу до бази.

Портали з пошуку роботи пропонують досить широкий спектр додаткових послуг. Зокрема, доступні різні види просування вакансій, продовження їх актуальності, повідомлення про закінчення терміну розміщення вакансії, робота з Особистим кабінетом та інші корисні варіанти. Знову ж таки, в основному це платні послуги для роботодавця. Ті можливості, які роблять пошук кандидатів ефективніше, і завдяки яким залучити їх стає простіше і швидше, коштують грошей. Тим не менш, саме вони підвищують ймовірність знайти фахівця вищої ланки. Але потрібно пам’ятати, що скористатися додатковими послугами сервісу можна тільки пройшовши нехитру процедуру реєстрації.

Як правило, сайти розміщують вакансії тільки після перевірки модератором. Оголошення певного характеру не публікуються: від приватних осіб без вказівки компанії, вакансії багаторівневого (мережевого) маркетингу тощо. Наповнення вакансії повинно відповідати заявленій посаді. Хороший модератор чітко знає, яким має бути зміст оголошення, заявленого для того чи іншого фахівця. Опис вакансії повинно бути чітким, що не допускає декілька тлумачень. Не розміщають вакансії, в яких вказані адреси безкоштовної електронної пошти. Якщо вакансія пройде перевірку, вона буде опублікована у відкритому доступі.

Щоб уникнути будь-яких непорозумінь спочатку слід уважно вивчити умови і правила публікації вакансій на конкретному сайті з працевлаштування. У цьому випадку ви позбавите себе від зайвих клопотів і заощадите час.

Зараз широкую популярністю є розрабка сайтів, тому що сайт в даний час являється лицем компанії в мережі інтернет.

http://site4all.ru

Рекомендую:

Сучасні шнекові преси — Будова і принцип... Сучасні  шнекові  преси  можна  розподілити  на  три  типи: а)  преси  з  ступінчатим  зеєром, ступінчатим  шнековим  валом  і          регулювальн...
5 Способів збільшення виробництва у вашому бізнесі... Як процвітаючий бізнесмен, ви постійно шукайте шляхи вдосконалення вашого бізнесу. Ви дивиьесь на новітні технології, щоб прискорити виробництво, найм...


Інтернет / Бізнес вакансії / працевлаштування. / Робота / сайти /